Ātrie kredīti pieprasa īpašu atbildību

Frāzi “ātrais kredīts pie Vivus.lv” dzirdējis, šķiet, teju ikviens. Taču, kā ikviens finanšu pakalpojums, arī ātrais kredīts pirms to pieteikšanas rūpīgi jāizanalizē, lai saprastu, vai tas ir piemērots konkrētajai situācijai.

Četri parametri, pēc kuriem atšķiras ātro kredītu aizdevēju piedāvājumi

Ātrie kredīti ir kļuvuši par ļoti izplatītu pakalpojumu, un atrast tā cēloni nav sarežģīti – naudas saņemšanas process ir vienkāršots, līdz ar to nauda pieejama salīdzinoši īsākā laika periodā. Taču, kā jau jebkurš pakalpojums, arī ātrie kredīti mēdz būt dažādi. Lūk, daži no parametriem, kuriem jāpievērš uzmanība:

  1. Iegūstamā naudas summa – tā var svārstīties no dažiem simtiem līdz vairākiem tūkstošiem eiro;

  2. Atmaksas process – daļa kredītu jāatmaksā ar vienu maksājumu mēneša laikā (atkarībā no tā, uz cik dienām kredīts pieteikts), savukārt citi kredīti var tikt atmaksāti ar vairākiem ikmēneša maksājumiem;

  3. Vecumam, no kura nauda tiek izsniegta – dažviet ātrie kredīti tiek piedāvāti no 18 gadu vecuma, tomēr parasti šis slieksnis sasniedz 20 vai 21 gada atzīmi;

  4. Atlaide komisijas maksai pirmajam kredītam – daļa aizdevēju jaunajiem klientiem pirmo kredītu piedāvā ar 100 % atlaidi komisijas maksai – tādējādi atdot vajadzēs tikpat, cik aizņēmies.

Maksātspējas izvērtēšana – drošas aizņemšanās stūrakmens

Lai arī ātro kredītu saņemšana nav sarežģīta, tas nekādā veidā nesamazina atbildības nastu. Pirms aizdevuma pieteikšanas Tev jābūt pilnībā pārliecinātam, ka noteiktajā laikā naudu varēsi atdot. Kā arī – aizņemies vien tad, ja naudu tērēsi patiešām nepieciešamai precei vai pakalpojumam, piemēram, ārsta apmeklējumam vai īres maksājumu veikšanai. Neaizņemies, ja nauda Tev vajadzīga ballītei ar draugiem, brīvdienu izklaidēm vai spontānu pirkumu veikšanai.

Ar Vivus.lv vari aizņemies summu līdz 1500 eiro

Vivus.lv piedāvā aizņemties naudas summu no EUR 50 līdz EUR 1500, un to iespējams atmaksāt ikmēneša maksājumu veidā uz termiņu no viena līdz 24 mēnešiem. Pāris iemesli, kādēļ izvēlēties Vivus.lv pakalpojumus:

  • Nauda pieejama piecu minūšu laikā (98% gadījumu, pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Vivus.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros);

  • Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA) Vivus.lv piešķīrusi atpazīstamības zīmi “Atbildīgs aizdevējs”. Tas nozīmē, ka uzņēmums ievēro LAFPA izstrādāto Labās prakses standartu, sniedzot kredītņēmējiem aizsardzību un paredzamus sadarbības noteikumus.

Ātrais kredīts var būt parocīgs pakalpojums, taču tikai tādā gadījumā, ja aizņemšanās procesu uztver nopietni. Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar līguma nosacījumiem un aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

Reklāmraksti