Ātrie kredīti - salīdzinoši ērts veids, kā aizņemties naudu uz neilgu laiku

Vai esi kādreiz nonācis situācijā, kad pēkšņi pietrūkst naudas, bet maksājums nedrīkst kavēties? Ja tā, tad zini – Tu neesi vienīgais. Tūkstošiem cilvēku ikdienā saskaras ar laikā neieskaitītu algu vai citiem pēkšņiem, bet neatliekamiem izdevumiem, kuru dēļ var rasties robs maciņā. Tieši tādēļ ātrie kredīti internetā ir iemantojuši lielu popularitāti, jo pieejami pat pusstundas laikā, turklāt arī brīvdienās.

Kredītu veidi

Pirms runāt tālāk par ātrajiem kredītiem, noskaidrosim, kā atšķiras dažādi aizdevumu veidi un kurš no tiem var būt izdevīgāks dažādās dzīves situācijās:

  • Ātrie kredīti. Īstermiņa aizdevuma veids, ko noformē internetā – aizdevēja mājaslapā. Piemērots ārkārtas situācijās, kad steidzami nepieciešami līdzekļi;

  • Patēriņa kredīti. Īstermiņa aizdevums, kas paredzēts konkrēta pirkuma vai pakalpojuma īstenošanai;

  • Līzingi. Aizdevuma veids, kura laikā klients ar ikmēneša maksājumiem sedz visu mantas vērtību, pēc tam kļūstot par tās īpašnieku.

Patēriņa un ātrie kredīti tiek izsniegti interneta vidē naudas izteiksmē, bet līzingu visbiežāk izvēlas auto vai mājokļa iegādei, kas pēc līzinga nomaksas kļūst par līzinga ņēmēja īpašumu.

Kā saņemt ātro kredītu?

Vispirms vajadzētu ievākt informāciju par kredītdevēju un iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem. Piemēram, nebanku kredītdevēja “Vivus.lv” mājaslapā www.vivus.lv, sadaļā “Līguma noteikumi” aprakstīts viss par maksājumu kārtību, gada procentu likmi, kredītlīnijas limitu un citiem svarīgiem kritērijiem, kas jāņem vērā pirms aizdevuma ņemšanas. Šāda ir vispārējā kārtība, kādā tiek saņemti ātrie kredīti:

  • Reģistrēšanās. Lai varētu saņemt aizdevumu, Tev ir jāreģistrējas;

  • Iepazīšanās ar līgumu. Iepazīsties ar līguma nosacījumiem;

  • Pieteikšanās. Lai reģistrētos, sūti SMS;

  • Naudas saņemšana. Nauda tiks pārskaitīta uz Tavu norādīto bankas kontu.

Lielākā daļa kredītdevēju aizdevuma pieteikumus pieņem visu dienu, bet pieteikumi tiek izskatīti un naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai no plkst. 7:00 - 23:00. Tas nozīmē, ka svētdienas vakarā vari pieteikties kredītam, bet jau pirmdienas rītā naudu saņemt savā kontā, ja Tev būs atbilstoša maksātspēja.

Aizņemies atbildīgi!

Ātrie kredīti nozīmē saistības un atbildību, tādēļ pirms kredīta ņemšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu. Ja nevēlies maksāt augstus kavējuma procentus, tad saplāno savus ienākumus un izdevumus tā, lai spētu atmaksāt aizņēmumu laikā. Ja tas netiks darīts, tad attiecīgi jārēķinās ar maksājumiem par kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu, pretējā gadījumā tiks aprēķināti nokavējuma procenti vai līgumsods un tiks negatīvi ietekmēta kredītvēsture. Tādēļ apdomā kārtīgi kredīta nepieciešamību!

Reklāmraksti