Bankomātu karte norēķiniem ikdienā un neparedzētās dzīves situācijās

Norēķini iepērkoties veikalā, degviela Jūsu auto, braucot no rīta uz darbu, vai patīkama izklaide vakarā – ik uz soļa ir nepieciešama nauda, lai varētu pilnvērtīgi dzīvot. Ikdienas izdevumu daudzums ne vienmēr ir paredzams. Lai nebūtu jānēsā līdzi neparocīgi smags naudasmaks, Jums lieti noderēs bankomātu karte.

Kam bankomātu karte ir nepieciešama?

Vai Jums kaut reizi dzīvē ir gadījusies situācija, kad nauda nepieciešama neplānoti? Vai tā būtu nejauši ieraudzīta, sen kārota lieta veikala skatlogā vai neparedzēta dzīves situācija. Nauda Jums ir, taču tā stāv mājas plauktiņā vai noglabāta bankas kontos? Ar bankomātu karti Jums šādas problēmas neradīsies, jo varēsiet ar to izņemt nepieciešamo naudas summu tuvākajā bankomātā vai norēķināties ar to uzreiz. WestStein bankomātu karte ir drošs risinājums, lai nebūtu jānēsā līdzi lielas naudas summas.

Šāda karte, neapšaubāmi, ir neatņemams palīgs:

  • Iepērkoties internetā;

  • Apmaksājot rēķinus;

  • Dodoties ceļojumā.

Inovatīvā finanšu uzņēmuma WestStein priekšapmaksas MasterCard ir ideāls risinājums tiem, kuri vēlas pilnīgu pārvaldību pār savām finansēm jebkurā situācijā.

Kas ir WestStein priekšapmaksas MasterCard, un kā tā darbojas?

SIA “WestStein” piedāvātā karte ir nebanku karte, kas nav piesaistīta Jūsu bankas kontam. To kontrolējiet tikai Jūs pats, izvēloties, kādu naudas summu uz tās uzskaitīt un kādiem nolūkiem to tērēt. Priekšapmaksas MasterCard ir ērts maksājumu veikšanas līdzeklis, jo:

  • Norēķinus var veikt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā;

  • Ir papildināms jebkurā laikā un vietā, kur pieejams internets;

  • Tā garantē drošu iepirkšanos internetā;

  • Pārskaitījumi eiro valūtā Eirozonā ir bez maksas;

  • To varat izmantot pirkumu apmaksai vai naudas izņemšanai jebkurā vietā, kur tiek pieņemtas MasterCard kartes. 

Bankomātu karte arī garantēs, ka Jūsu finanses ir drošībā, jo, atšķirībā no skaidras naudas, nozaudēšanas vai zādzības gadījumā karti varat bloķēt, tādējādi pilnībā aizsargājot savus līdzekļus. 

Ērta izdevumu kontrolēšana

Priekšapmaksas karte ir vienkāršākais veids, kā kontrolēt savus izdevumus, lai nepārtērētos. Papildiniet karti ar tādu naudas summu, kādu droši varat izmantot, un nevēlamas situācijas izpaliks. Ar WestStein priekšapmaksas karti varat izņemt naudu vairāk nekā 2,1 miljonos bankomātu un norēķināties 34 miljonos vietu visā pasaulē.

Pieteikties priekšapmaksas MasterCard Jūs varat, ienākot WestSteinCard mājaslapā un aizpildot pieteikuma veidlapu. Tas prasīs tikai piecas minūtes Jūsu laika, un karte tiks izgatavota 24 stundu laikā!

Pasūtiet savu karti www.weststeincard.com un pārvaldiet savas finanses!

Reklāmraksti