Cannondale velosipēdi

Pasaulē ir simtiem velosipēdu ražotāju, kuri ražo velosipēdus, un to aksesuārus. Pieprasījumu pēc attiecīgo ražotāju produkcijas veido paša zīmola popularitāte, reizē kvalitāte un protams pieejamība. Meklējot ppulārākos velo ražotāju zīmolu topus, tie protams atšķiras, nedaudz atšķiras zīmolu iedalījums pēc vietām, to sadalījuma. Leilākas atšķirības šajos topos ir starp ASV un Eiropas tirgu. Jebkurā gadījumā objektīvi raugoties uz šiem datiem, kurus iespējams atrast, topa piecinieks ir vairāk, vai mazāk līdzīgs, un mēģināt pierādīt, atrast, pašu labāko velo zīmolu un velosipēdu ir katra paša ziņā. Mums ir liels prieks pārstāvēt Latvijā vienu no šī pasaules piecinieka - velosipēdu ražotāju Cannondale.


20180621-1633-cannondale-1.png

Cannondale vēsture meklējama Amerikā, tiesa pirmsākumos Cannondale nodarbojās ar visu citu, tikai ne ar velosipēdu ražošanu. Velo idustrijas virzienā Cannondale spēra pirmos soļus pēc viena no uzņēmuma īpašnieka- Džo Montgomerija kempinga izbrauciena ar velosipēdu kopā ar savu dēlu. Džo ceļojumam izmantoja bērnu pārvadāšanas piekabi, kas arī bija sākums ne tikai šim kempinga izbraucienam, bet arī vienam no pasaulē zināmakājam velo ražotājam. Attīstot bērnu velo piekabes, sortimentu papildina vieglas somas ceļošanai ar velosipēdu, teltis, un citas tūrisma preces. Īsu brīdi kompānija piedzīvo milzīgu apgrozījumu, un popularitāti, kļūstot par vadošo velo tūrisma preču ražotāju ASV. Vēlāk kompāniju papildina izgudrotājs, un inžinieris Tods Patersons, kura vadībā tiek saražoti arī pirmie alumīnija velosipēdu rāmji. Ar šo brīdi aizsākās Cannondale velosipēdu ražošana izmantojot alumīniju nevis ierasto tēraudu, un jau pavisam drīz Cannondale kļūst par vienu no populārākajiem un kvalitatīvākajiem velo ražotājiem ASV. Līdz pat 2009.gadam Cannondale velosipēdi tika ražoti ASV, pēc 2009.gada ražošana tika pārcelta uz Āziju, kur tad arī šodien tiek ražoti augstas kvalitātes alumīnija un karbona velo rāmji. Cannondale arī šobrīd ražo un klientiem piedāvā dažādus velo aksesuārus kā somiņas, pudeļu turētajus, pumpjus, velo apģērbu un citas noderīgas lietas velo braucējiem.


20180621-1635-truck-xsports.jpg

Šobrīd Cannondale ir viens no pašiem populārākajiem un mīlētākajiem velo zīmoliem pasaulē. Arī Latvijā Cannondale velosipēdi ir atpazīstami, un populāri gan sportistu vidū, gan arī to cilvēku starpā, kuri ar velosipēdu pārvietojas prieka pēc. Piedāvājumā ir Cannondale kalnu velosipēdi, gan šosejas velosipēdi. Ja arī Tev ir interese par šiem velosipēdiem, tos droši var apskatīt mūsu veikalā, izmēģināt, iegādāties. Papildus ērtībām, piedāvājam arī bezprocentu līzinga iespējas līdz pat 12 mēnešiem. Mūsu adrese - Džutas iela 8, Rīga. Interneta veikals - www.xsports.lv

Reklāmraksti