Dāvanā aizraujošs piedzīvojums: 4 idejas kā apsveikt savādāk

Tradicionālās dāvanas ir pārbaudīta vērtība, kas ļauj nekļūdīties. Tomēr, ja jāsveic cilvēks, kas ir labi pazīstams, var arī atļauties iziet ārpus tradicionālajiem rāmjiem un skatīties uz dāvanām, kas būs gan pārsteigums, gan piedzīvojums. Jauna un aizraujoša pieredze, ko dāvanas saņēmējs iegūs, atgādinās viņam par to, ka dzīvo taču tikai vienreiz, ka vajag būt nedaudz trakiem un pārgalvīgiem, ļauties dzīves izaicinājumiem.


Dāvanu serviss “Lieliska Dāvana” piedāvā piecas idejas piedzīvojumu dāvanām gan gaisā, gan uz ūdens. Atliek tikai izvēlēties sev tīkamāko, nopirkt pakalpojumu dāvanu kartes veidā un pasniegt jubilāram. Bet šie varianti nebūt nav vienīgie, ko varat atrast dāvanu servisā. Aktīvās atpūtas un piedzīvojumu dāvanu klāsts ir plašs, tāpēc būs pieejams kaut kas katrai gaumei un situācijai.

1. Lidojums ar gaisa balonu

20180420-1345-lidojums-ar-gaisa-balonu.j
Kad redzam debesīs lidojam krāšņu gaisa balonu, tad domājam, cik gan ir labi tā lidināties un visu apskatīt no tik liela augstuma, izbaudīt lielisko ainavu. Kāpēc gan ne? To var īstenot, ja iegādājas lidojumu ar gaisa balonu. Gaisa balonu pacels un vadīs profesionālis, atliks tikai izbaudīt skatu un iemūžināt lieliskās sajūtas. Lidojums ar gaisa balonu būs lieliska dāvana, ko var pasniegt gan dzimšanas dienā, gan kādā īpašā jubilejā. Lidojums var būt arī romantisks pārsteigums jaunlaulātajiem. Tagad arī sākas pati labākā sezona šādiem lidojumiem, jo daba jau sāk uzvilkt savu krāšņāko tērpu — viss sāk plaukt un zaļot, tāpēc ainavas, ko baudīt no gaisa, kļūs arvien skaistākas.

2. Lidojums ar deltaplānu


20180420-1346-lidojums-ar-deltaplanu.jpg

Ja gaisa balons nešķiet īstais variants, bet gaisā tomēr gribētos, tad lidojums ar deltaplānu būs laba alternatīva, kas sniegs lielāku adrenalīna devu. Tā būs neatkārtojama brīvības sajūta, kas kutinās pakrūtē un liks gandrīz vai kliegt no sajūtas, ko sniedz šis piedzīvojums. Lidojums ar deltaplānu ļauj maksimāli izbaudīt skaistās ainavas un no pavisam cita rakursa ieraudzīt it kā jau zināmas vietas — pilsētu un dabas ainavas. Lidojums ar deltaplānu var tikt arī iemūžināts video vai foto formātā, ja ir tāda vēlēšanās. Tās būs lieliskas atmiņas par īpašu piedzīvojumu. Lidojums ar deltaplānu būs laba dāvana kādam, kura ikdienai vajag piešķirt asumu ar lielisku piedzīvojumu.


3. Niršanas piedzīvojums
Drosmīgākajiem un pārgalvīgākajiem var sagādāt kādu vēl neparastāku piedzīvojumu uz ūdens. Pareizāk sakot — zem ūdens. Kā būtu ar niršanu? No filmām zinām, ka nirēji izbauda lieliskus skatus zem ūdens, tomēr tas izskatās arī bīstami un grūti. Ja ir pareizais aprīkojums un labs instruktors, tad tā nav. Uzdāviniet dāvanu karti, kas ļauj izbaudīt niršanas piedzīvojumu pieredzējuša instruktora vadībā. Visticamāk, ka jubilārs pats tādu piedzīvojumu apzināti neizvēlētos, bet tad, kad tas saņemts dāvanā — kāpēc gan neizmēģināt un nepapildināt savus adrenalīna krājumus?

4. Lidojums ar lidmašīnu
Ja gaisa stihijas piekritējiem lidojums ar gaisa balonu vai deltaplānu šķiet pārāk traks, tad nedaudz mierīgāka alternatīva ir lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas vai kādas citas skaistas vietas. Lidojuma laikā pasažieris būs zinoša pilota rokās un drošībā — nelielas lidmašīnas kabīnē. Pa logu varēs vērot skaistās ainavas, ko var iemūžināt fotogrāfijās vai video. Tā būs lieliska dāvana jebkuros svētkos — dzimšanas dienā, vārda dienā, izlaidumā vai kāzu gadadienā.

Reklāmraksti