Dažas idejas, kā laulātajiem romantiski pavadīt rudenīgās brīvdienas

Laimīga laulība mūža garumā — tā nav dāvana, ko var iegūt, apprecot cilvēku, ko mīli. Tas patiesībā ir grūts darbs, darbs katru dienu un visu dzīvi. Attiecības ir labas tad, ja pie tām strādā, ja tās kopj, lolo. Nereti pēc kāzām tas tiek aizmirsts, jo gredzens jau pirkstā. Bet patiesībā viss tikai sākas. Īstās un laimīgās attiecības būs pašiem jābūvē katru dienu.


Laulātajiem, kuriem ir darbs, bērni, mājas rūpes, pabūt kopā nemaz neizdodas tik bieži, tie ir īpaši mirkļi, ko rūpīgi jāplāno.


Lai iedvesmotu arī jūs šoruden pavadīt romantiskus mirkļus kopā ar savu laulāto draugu, šajā rakstā apkopotas vairākas idejas patīkamai atpūtai.


Brauciet izstaigāt Latvijas purvu takas


Viens no Latvijas rudens smeldzīgajiem skaistumiem ir purvi. Tos noteikti ir jāredz un jāizstaigā. Izvēle ir plaša — Teiču purvs, Ķemeru purvs, Cenas tīrelis un vēl citas lieliskas vietas, kur varat abi kopā aizbēgt, izstaigāties, izvēdināt galvas, izrunāties, izbaudīt romantiskās rudens ainavas, ko daba purvā uzbur tieši rudenī.


Purvos ir ierīkotas pastaigu takas un laipas, arī skatu torņi, lai varētu droši izbaudīt purvājiem raksturīgās ainavas. Varat līdzi paņemt piknika grozu ar siltu dzērienu un uzkodām — tas izklausās pēc lieliska plāna brīvdienām kopā ar laulāto!


Nakšņojiet ārpus mājas — viesu namā vai SPA


Lai gan nokārtot praktisko pusi tam, lai varētu pavadīt ārpus mājas arī nakti, nav viegli, tas ir tā vērts. Atrodiet bērniem pieskatītājus, uzticiet kādam ikdienas pienākumus, bet izbrīvējiet vismaz vienas rudens brīvdienas, kurās ir arī nakšņošana ārpus mājas.


Tā var būt romantiska atpūta diviem viesu namā vai procedūru izbaudīšana SPA viesnīcā, kur pieejama gan nakšņošana, gan gardas maltītes. Nakšņošana ārpus mājas ļaus izrauties no rutīnas, uz mirkli aizmirst par traukiem un nemazgātām grīdām. Arī mīlas dzīvei nakšņošana ārpus ierastās vides var piešķirt jaunu elpu.


Atpūtas piedāvājumi ar nakšņošanu atrodami interneta veikalā “Lieliska Dāvana”!


Kultūras baudītājiem — vakariņas restorānā un teātra apmeklējums


20180917-2127-atputa-divata.gif

Ja varat izbrīvēt vien pāris stundas brīvdienu vakarā, arī tas ir pietiekami, lai īstenotu patīkamu atpūtas plānu. Kā būtu ar kulturālām brīvdienām? Kad pēdējo reizi sapucējušies devāties baudīt kādu pasākumu? Nopērciet biļetes uz teātri un rezervējiet galdiņu restorānā. Tas būs ļoti labs komplekts romantiskam vakaram.


Izbaudiet Latviju rudenī — laiks pārgājienam


Ja esat no tiem aktīvajiem, kuri nevar sēdēt mierā, vai arī jums tā vien vajadzīgs kāds izaicinājums, izkāpšana no komforta zonas, tad saulainajās un patīkamajās rudens brīvdienās varat doties pārgājienā.


Ir neskaitāmi daudz jau zināmu pārgājienu maršrutu, bet vienmēr varat izdomāt kaut ko oriģinālu paši. Ja būsiet ērtā apģērbā, somā būs sātīga maltīte, tad šāda brīvdiena tiešām sniegs jums jaunu elpu. Dodieties ceļā, baudot viens otra sabiedrību, sarunas un skaisto Latviju rudeni.


Aizbēdziet uz kino kā bezrūpīgi jaunieši


Kino nav randiņu vieta tikai priekš jauniešiem. Arī jūs, kas varbūt jau daudzus gadus esat pavadījuši laulībā un filmas labprātāk skatāties TV ekrānā mājās, varat atsaukt atmiņā bezrūpīgos pusaudžu gadus, kad došanās uz kino bija lielisks notikums. Ja vēl tas bija kopā ar puisi vai meiteni, kas patīk, tad vispār — ceļi ļodzījās! Ejiet uz kino, ēdiet popkornu un lieliski pavadiet laiku!

Reklāmraksti