Gulta - mēbele, kas nepieciešama ikvienam

Vai tavās mājas ir gulta? Noteikti, ka jā! Tā ir mēbele, kas nepieciešama ikvienam cilvēkam. Tā ir vieta kur uzkrājam enerģiju un relaksējamies pēc garas darbdienas. Plašajā piedāvājumu klāstā ir ļoti viegli apjukt un ļoti grūti izvēlēties kādā materiāla un izmēra gultu pirkt. Arī divstāvu gultas iegāde ir sarežģīts process. Šeit vari lasīt dažus padomus, kas atvieglos izvēli un iepirkšanos.

Divstāvu gulta ir labs veids kā ekonomēt telpu.

Šāda veida mēbele būs piemērotāka bērniem, taču var būt ērts risinājums arī pusaudžiem un pieaugušajiem. Biežāk sastopamiem ar parastām, vienkāršas konstrukcijas divstāvu gultām, kur gan augšējā, gan apakšējā stāvā atrodas guļvietas. Bet lielisks risinājums bērnu istabai būs gulta, kurai guļvieta ir tikai augšējā stāvā. Apakšējā stāvā atrodas plaukti un atvilktnes. Šādas divstāvu gultas bērniem istabu padarīs brīvāku un tajā pietiks vietas gan atpūtai, gan rotaļām. Mēbele istabu padarīs plašāku, jo nebūs jāiegādājas vairāki skapji vai kumodes, kas tikai aizņems telpu, kur glabāt rotaļlietas vai apģērbu. Bērnu divstāvu gulta ar galdu noderēs bērniem, kas jau sākuši mācīties skolā, jo, kā jau var saprast, gultas apakšējā stāvā novietots galds. Šāda un cita veida divstāvu gultas vari apskatīties un iegādāties sadaļā bēŗnu divstāvu gultas.


Kāda materiāla gultu izvēlēties?

Bērnu divstāvu gultas ražo no dažādiem materiāliem, bet populārākais noteikti ir lamināts. Tas ir viegli kopjams, iederas jebkurā interjerā un telpu nepadara pārāk šauru. Lamināta gulta neizskatīsies masīva, atšķirībā no koka. Koka gultas ir gaumes jautājums, jo kādam patiks masīva divstavu gulta, bet kāds domās, ka tā interjerā pilnīgi neiederās. Ir gultas, kas izgatavotas no kokskaidu plātnēm. Tas būs labāks variants, ja tevi īpaši nepiesaista lakota koka apdare. Pēdējā laikā ļoti populāras ir divstavu gultas ar metāla rāmjiem. Tie izskatās mūsdienīgi un tā pat kā lamināta gultas – ir viegli kopjami.


Drošība otrajā stāvā.

Par to uztraucas daudzi vecāki. Taču patiesībā bērnu gultas ir ļoti drošas. Uz otro stāvu var nokļūt pa īpaši ierīkotām trepītēm. Augšējā stāva guļvieta ir norobežota ar nelielu paaugstinājumu visapkārt. Tas ierīkots tāpēc, lai bērns veļoties un dažādi grozoties būtu drošībā un nevarētu izkrist.


Bērnu gultas ar matraci.

Matraci bieži var nopirkt komplektā ar bērnu gultas rāmi un gultas restēm. Iegādājoties divstāvu gultas ar matračiem jāpārliecinās, vai tie tiešām atbilst gultas izmēriem. Kā arī, pērkot gultu reizē ar matraci, tam bieži vien ir atlaide!

Reklāmraksti