Izdevīgs kredīts Tavā kontā jau šodien

Komunālie maksājumi, elektrības rēķini, līzinga maksājumi, mobilā telefona un interneta rēķini… Un tā varētu vēl ilgi turpināt sarakstu ar ikmēneša obligātajiem maksājumiem. Bet bez tiem vienmēr gadās arī kāds neparedzēts gadījums - ārsta vizīte, radinieku apciemošana vai kāds svarīgs pasākums. Diemžēl dažkārt ar mēneša sākumā atlikto naudas summu visam nepietiek. Izklausās pazīstami? Lasi tālāk, lai uzzinātu, kā izdevīgs ātrais kredīts var palīdzēt ārkārtas situācijā.

Pirmais aizdevums bez procentu maksas

Ja kāda iemesla dēļ nespēj veikt augstākminēto vai citu rēķinu apmaksu, bet nevēlies maksāt papildu komisijas maksu par aizņemšanos, tad pastāv iespēja iegūt aizdevumu bez procentiem. Tas attiecas tikai uz tiem klientiem, kas kredītu ņem pirmo reizi. Jāsaka, ka pirmais kredīts ir neliels, taču pietiekams, lai ar to segtu nepieciešamās izmaksas.

Kāds ir izdevīgs ātrais kredīts?

 • Tas ir salīdzinoši izdevīgs un ērts palīgs, ja steidzami nepieciešama papildus naudas summa;

 • Gandrīz pie visiem kredītdevējiem to ir iespēja saņemt bez maksas pirmajā reizē;

 • Tā noformēšana un saņemšana aizņems vien pāris minūtes;

 • Tam nav nepieciešamas papildu formalitātes;

 • Par atsevišķu samaksu tā atmaksas laiku iespējams pagarināt;

 • Tam var pieteikties jebkurā brīdī 24 stundas diennaktī.

Ja Tev ir tīra kredītvēsture, tad aizdevumu iespējams iegūt bez ķīlas vai galvojuma jau pāris minūšu laikā. Bez ķīlas naudas aizdevumus mūsdienās vairs gandrīz nav iespējams saņemt ar negatīvu kredītvēsturi, tomēr tas nav neiespējami. Ja spēj kredītiestādei pierādīt to, ka Tev ir regulāri un aizdevuma apjomam atbilstoši ienākumi, tad pēc atsevišķas vienošanās var tikt piešķirts izdevīgs ātrais kredīts.

Kādās situācijās ir piemērots ātrais kredīts?

Šāda tipa kredīts ir atbildīgs lēmums, jo var gan pozitīvi, gan negatīvi ietekmēt Tavu turpmāko finansiālo situāciju. Ja nauda ir patiešām nepieciešama nopietnam mērķim, tad ātrais kredīts var būt īstā izvēle ārkārtas situācijā. Savukārt, ja šaubies par to, vai spēsi atdot aizņēmumu, tad vislabāk ir nogaidīt un pameklēt citus risinājumus. Lai saņemtu aizdevumu, nepieciešams:

 • tīra kredītvēsture;

 • darba vieta vai citi pastāvīgi ienākumi;

 • vismaz 18 gadu, bet atsevišķas kredītiestādes piedāvā kredītu no 20 vai 21 gada vecuma;

 • interneta pieslēgums;

 • bankas konts un piekļuve savai interneta bankai;

 • mobilais telefons.

Izdevīgs ātrais kredīts ir pieejams vairākās kredītiestādēs - Tev atliek tikai izvēlēties un atrast savējo. Ja kāda iemesla dēļ Tev tomēr ir negatīva kredītvēsture, bet zini, ka varēsi atdot naudu laikā, tad pastāv iespēja saņemt aizdevumu pret ķīlu vai galvojumu.

Laba izdevība, bet liela atbildība

Kredīti ir atbildība, tādēļ ikviena kredītiestāde atgādina par pārdomātu aizņemšanos. Lai atdotu kredītu, nepieciešams vien laicīgi saplānot savus izdevumus un obligāti atlikt kredīta maksājumam nepieciešamo naudu jau tajā dienā, kad saņemti ienākumi. To var izdarīt caur internetbanku vai tuvākajā bankas filiālē. Aizņemies pārdomāti!

Reklāmraksti