Jaunā AUTODOC aplikācija - iespēja izvēlēties starp daudzām kvalitatīvām auto detaļām

Pieredzēji nelielu negadījumu un tagad Tava auto gaismas lukturi nedarbojas? Neuzdrošinies sēsties pie stūres pēc saulrieta, jo nevēlies izraisīt vēl kādu negadījumu? Tev ir pilnīga taisnība. Pirmkārt, Tev jāsalabo automašīnas defekts, vienalga, vai tie ir gaismas lukturi vai cita auto daļa – drošība ir vienmēr pirmajā vietā un dari visu, lai Tu būtu drošs un uzticams satiksmes dalībnieks. Vai Tev tagad ir jātērē kaudze naudas, lai apmeklētu autoservisu? Protams, ka nē! Pastāv vienkāršs veids, kā ietaupīt daudz naudas un uzlabot savas prasmes – vienkārši dari visu pats! Viss, kas Tev vajadzīgs, ir daži svarīgākie instrumenti, prasmes, zināšanas un detaļas, kas ir piemērotas Tavai iemīļotajai automašīnai.


Tu esi kustībā lielāko daļu sava laika, un Tu nevari pavadīt vairākas stundas datorā, lai pasūtītu nepieciešamās detaļas? Nekādu problēmu! Tev noteikti ir viedtālrunis, un tas ir viss, kas Tev vajadzīgs, lai pasūtītu sev nepieciešamās rezerves daļas.


Saprotamā un ātrā AUTODOC.LV App pārsteigs Tevi ar ērtu meklēšanas sistēmu, plašo katalogu ar visām pieejamajām rezerves daļām, katras mūsu piedāvātās detaļas izcilo kvalitāti un neticami zemās cenas!


Tagad Tev ir jāizlemj, vai vēlies lejupielādēt AUTODOC aplikāciju App Store vai Google Play – vienkārši izmēģini to un atrodi detaļu, kas nepieciešama Tavam auto, lai tas atkal būtu perfektā stāvoklī!


Jaunā AUTODOC aplikācija sniegs Tev iespēju izvēlēties starp neskaitāmi daudzām kvalitatīvām auto detaļām, ko mūsu meklēšanas sistēma ir ideāli sakārtojusi kategorijās, tādēļ Tu atradīsi meklētās preces pāris sekunžu laikā. Tu vari meklēt detaļas pēc produktu kodiem, kā arī varēsi apskatīt visus svarīgākos aprakstus. Turklāt te ir draudzīgi klientu apkalpošanas speciālisti, kas palīdzēs izvēlēties labākās preces, atbildot uz jebkuru Tavu jautājumu.


Vienalga, kādas rezerves daļas Tu meklē, vienalga, kāds Tev ir auto – amerikāņu, eiropiešu, korejiešu vai japāņu – tas nav no svara, jo saprotamā AUTODOC aplikācija piedāvā Tev vairāk nekā miljonu kvalitatīvu premium klases rezerves daļu par pieņemamām cenām, kā arī preces vairāk nekā 5900 automašīnu modeļiem un 45 populārām markām.


Tad kādēļ vēl vilcināties? Tev nevajag apmeklēt autoservisu un iztērēt tur kaudzi naudas – viss, kas Tev vajdzīgs, lai salabotu bojājumus pēc neliela negadījuma, ir lieliskā AUTODOC aplikācija.


Un visbeidzot, mēs piedāvājam 10% atlaidi kā dāvanu iesākumam pirmajiem 10000 abonentiem! Dari visu iespējamo, lai padarītu satiksmi atkal drošu! Sāc ar atspulgu spogulī - sāc ar sevi! Salabo savu automašīnu un atjauno tās perfekto stāvokli, izvēloties uzticamību un kvalitāti – lejupielādē AUTODOC aplikāciju jau tulīt!

Reklāmraksti