Kā atrast īsto dušas kabīni?

Nespēj izvēlēties sev piemērotāko duškabīni un esi apjucis plašajā tirgus sortimentā? Mūsdienu tirgus piedāvā dažādas dušas kabīnes, tāpēc ir grūti izvēlēties tieši sev atbilstošo. Iegādājoties duškabīnes jāpievērš uzmanība vairākiem kritērijiem un svarīgākie no tiem lasāmi šeit!


Slēgto duškabīņu priekšrocības.

Duskabines iespējams iegādāties dažādās cenu robežās, taču vidēji tās maksā 150-300€. Lētākās dusas kabines ir pavisam vienkāršas – tās visbiežāk ir stūra dušas ar durvīm, kas vai nu atbīdās ar ritenīšu palīdzību, vai arī ir atveramas. Šādas duškabīnes visbiežāk tiek izgatavotas no stikla, hroma, akrila. Ļoti primitīva, vienkārša kabīne, kas iederēsies jebkurā vannasistabā!


Masāžas dušas kabīnes priekšrocības.

Šāda tipa duša ir dārgāka, taču to nopērkot, apmeklēt SPA vairs nevjadzēs, jo masāžas duškabīne to aizvietos! Kāju masāža, vairākas ķermeņa masāžas sprauslas, griestu duša, plaukti, tvaika pirts, pat sēdeklītis, LED griestu apgaismojums un spoguļi – tas viss jūsu mājās, jūsu duškabīnē! Lielisks risinājums cilvēkiem, kuri ir aizņemti un nespēj rast laiku, lai apmeklētu hidromasāžas procedūras.


Montāža.

Montējot duškabīnes, svarīgi sekot līdzi montāžas instrukcijai. Jānoskaidro kādi priekšmeti iepakoti kastē un kādi rīki nepieciešami tās montēšanai. Katra dušas kabīnes sastāvdaļa jānovieto atsevišķi un jāatbrīvo pietiekoši daudz vietas uz grīdas montāžas veikšanai. Smagākās dušas daļas ieteicams montēt tuvāk vietai, kur tā tiks uzstādīta. Bet, ja pašam nav vēlmes uzstādīt dušu, to var izdarīt arī meistars par papildus samaksu!


Duškabīni vai vannu?

Duškabīne tikai izgudrota kā alternatīva vannai, īpaši priekš mazām vannasistabām. Izvēlēties nav viegli, bet abām šīm santehnikas precēm ir plusi un mīnusi. Vannā var lieliski relaksēties, bet tā aizņem vairāk vietas telpā, atšķirībā no dušas. Taču, ja labprātāk izvēlaties vannu, iespējams iegādāties arī sēdvannas, kas aizņem mazāk vietas. Bet ja nespējat izvēlēties, ir duškabīnes ar vannu!


Kāda izmēra dušu izvēlēties?

Izvēloties stūra dušas kabīnes uzmanība jāpievērš izmēriem. Vidēji tās ir 200cm augstas, bet platums un garums var būt no 70 līdz pat 150cm. Izmēru daudzveidības dēļ dušas kabīne iederēsies jebkurā mājoklī. Mazākām vannasistabām piemērotāka būs dušas kabīne 80x80. Šādas duskabines platums, kā arī garums ir 80cm un tā lieliski iederēsies šaurākā, mazākā vannasistabā.


Mūsu veikalā santehnika1.lv ir visplašākais duškabīņu sortiments. Ienāc sadaļā dušas kabīnes un izvēlies pats!

Reklāmraksti