Kāzu sezona rit pilnā sparā — 8 idejas, ko dāvināt jaunajam pārim 1

Kāzas ir skaists un aizkustinošs notikums ne tikai pašam jaunajam pārim, bet arī viesiem, kuriem ir tas gods piedalīties šajā īpašajā mirklī. Viesi nāk ar laba vēlējumiem, labām domām, garastāvokli, ar ziediem, kā arī tiek nesta dāvana pārim, kurš tikko iestūrējis laulības ostā.


Ja jums šovasar vai rudenī gaidāma piedalīšanās kāzās, bet dāvanu vēl neesat sarūpējuši, jo īsti nav skaidrs, ko dāvināt, tad šis raksts būs labs iedvesmas avots. Sadarbībā ar dāvanu servisu “Lieliska Dāvana” apkopotas 8 idejas dāvanām, kas piemērotas kāzām un ir laba dāvana pārim, jo kāzu dāvanai taču jābūt tādai, kas domāta gan vīram, gan sievai.


  1. Romantiska atpūta diviem SPA centrā

Kas gan var būt piemērotāka dāvana diviem mīlošiem cilvēkiem, kuri tikko apprecējusies, kā romantiska atpūta SPA centrā! Šāds pakalpojums ir plaši pieejams, var izvēlēties dažādas komplektācijas un cenas pakalpojumu. Var pasniegt dāvanu karti kādai konkrētai SPA procedūrai vai izvēlēties kompleksu atpūtu ar nakšņošanu. Viss atkarīgs no summas, ko varat atvēlēt kāzu dāvanai.

 

  2. Atpūta Dikļu pilī

Dikļu pils ir viena no Latvijas arhitektūras pērlēm ar īpašu auru. Pils saimnieki īpaši padomājuši par to, kā uzņemt viesus un nodrošināt tiem romantisku un netraucētu atpūtu. Dikļu pilī ir pieejami dažādi pakalpojumu, atpūtas veidi, ir arī iespēja paēst gardu maltīti. Pieejami arī īpaši SPA piedāvājumi un nakšņošana karaliskos numuriņos.

 
  3. Lidojums ar gaisa balonu

Neparasta un elpu aizraujoša pieredze būs tā, kas vienmēr paliks atmiņā. Lai viens no kopīgajiem piedzīvojumiem vīra un sievas statusā būtu lidojums ar gaisa balonu. Tās būs spilgtas emocijas, varēs paskatīties uz zemi no putna lidojuma.


   4. Lauku pirts vakars pārim


Relaksēties un pavadīt laiku kopā, izbaudot īpašus rituālus, varēs arī lauku pirtī. Var uzdāvināt iespēju izbaudīt kārtīgu lauku pirts rituālu. Latviešiem pirts vienmēr bijusi maģiska vieta, kurā attīrīt ne tikai miesu, bet arī garu. Uzsākot kopīgu dzīves ceļu, šāds rituāls noteikti būs piemērota dāvana pārim.


  5. Iespēja uzzīmēt pāra karikatūru

Jaunajam pārim no kāzām par atmiņu būs daudz skaistu fotogrāfiju, bet jūs varat uzdāvināt kaut ko patiešām oriģinālu — iespēju uztaisīt pāra karikatūru. Tas būs lielisks papildinājums mājas interjeram un atsvaidzinājums starp elegantajām kāzu fotogrāfijām.


  6.Vakariņas tumsā diviem

Romantiskas vakariņas divatā vienmēr ir laba ideja, kā atsvaidzināt ikdienas rutīnu, kas pēc kāzām neizbēgami sāksies, jo dzīve taču nevar būt vieni vienīgi svētki. Lai šo dāvanu padarītu oriģinālāku, varat izvēlēties vakariņas tumsā. Tā būs satraucoša un garda pieredze, kas paliks atmiņā.


  7. Salsas nodarbību abonements

Ja pāris, kurš precas, ir piedzīvojumu mīļi, nebaidās izmēģināt kaut ko jaunu un pat nedaudz traku, tad interesanta dāvana pārim var būt arī salsas vai kādu citu deju nodarbību abonements. Sieviete vēlas līdzās vīrieti, kurš prot dejot. Tad nu varat dot pārim iespēju kopīgi uzlabot deju prasmes.


  8. Latvijas vīnu degustācija

Lai gan Latviju nevar nosaukt par vīnu lielvalsti, tomēr šeit tiek ražoti daudzi gardi un pārsteidzoši labi vīni, ko noteikti ir vērts nogaršot. Laba dāvana pārim, kurš ir iecienījis vīnus un jaunu garšu atklāšanu.

Komentāri 1

si8102897

Man šķiet, ka dāvanu kartes ir laba ideja. Jo dāvinot naudu, tomēr jaunais pāris nevarēs iegaumēt kas, kad un cik ir uzdāvinājis. Mēģināt trāpīt ar kādu sadzīves tehniku vai traukiem - arī ir šaubīgs pasākums, jo gaume katram sava, arī nevari pārbaudīt, vai jaunajai sievai sirds kāro pēc baltā porcelāna jeb krāsainā IKEAs komplekta? Tad dāvanu kartes uz pasākumiem, koncertiem vai SPA ir īstais, jo parasti derīguma termiņi ir diezgan gari, tad sanāk izbaudīt vēl kāzu bonusus arī pēc dažiem mēnešiem, kas arī ir sava veida bonus. Tātad, papildinot rakstu pievienoju savu TOP3 kāzu dāvanas: 1. Biļešu serviss dk ( https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/davanu-kartes/davanu-bilete/bilesu-serviss-davanu-bilete-podarochnyj-bilet-bilesu-serviss-268411/ ), 2. Gribuatpusties dk ( https://www.gribuatpusties.lv/lv/viesnicas-pec-regiona/viesnicas-latvija ) un 3. IKEA dk ( https://www.ikea.lv/lv/customerservice/gift-card to gan nevar nopirkt online, tikai veikalā klātienē). Kādi ir citu papildinājumu?

pirms 2 gadiem, 2018.11.13 14:51

Reklāmraksti