Kredīts bez ķīlas pie VIA SMS

Kredīts bez ķīlas pie VIA SMS ir ērti, ātri un vienkārši noformējams ātrais aizdevums. Tas ir lieliski piemērots situācijām, kad nelieli papildus naudas līdzekļi uz laiku ir nepieciešami pēc iespējas ātrāk. Aizdevums noderēs, gan lai apmaksātu kādu negaidītu rēķinu, veikti iepriekš neplānotu, bet vajadzīgu pirkumu vai segtu citus neparedzētus izdevumus.

Kredīts bez ķīlas nozīmē, ka aizdevumam nav nepieciešams nodrošinājums mantiskas vērtības jeb ķīlas vaidā. Tas nozīmē, ka aizdevumu saņemt ir ātrāk, ērtāk un vienkāršāk. Būtiski, ka kredītiem pie VIA SMS nav nepieciešama ne tikai ķīla, aizdevumu izsniedz arī bez galvojuma vai citām formalitātēm, kas parasti apgrūtina un paildzina aizdevuma noformēšanu.

Tā kā aizdevumu pie VIA SMS izsniedz bez neskaitāmām formalitātēm, tā noformēšana patiešām ir neticami vienkārša. Lai aizņemtos, nav nepieciešams pat iziet no mājām. Būtiski, lai ir pieejams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un atvērts konts kādā no Latvijas bankām, uz kuru pārskaitīt aizdevumu. Parasti aizdevuma noformēšana aizņem vien dažas minūtes.

Kredīts bez ķīlas pie VIA SMS ir pieejams:

  • Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem;

  • Personām vecumā no 20 līdz 65 gadiem;

  • Personai nedrīkst būt kavēti kredītu maksājumi vai līgumsaistību pārkāpumi.

Kredīts bez ķīlas pie VIA SMS ir neliels īstermiņa aizdevums. Atkarībā no klienta vēlmēm un nepieciešamības ir pieejami divi aizdevuma veidi: aizdevums līdz algai un naudas kredīts. Aizdevums līdz algai ir parasts ātrais kredīts līdz 300 latiem ,kas jāatmaksā 30 dienu laikā. Naudas kredīts ir nedaudz lielāks, arī tā atmaksas termiņš ir nedaudz ilgāks: iespējams aizņemties līdz pat 1000 latiem uz laiku no trīs līdz 12 mēnešiem.

Jāpiebilst, ka iepazīties ar VIA SMS piedāvātajiem pakalpojumiem un servisu iespējams pilnīgi bez maksas. Pirmais kredīts bez ķīlas pie VIA SMS ir pieejams par velti. Tas nozīmē, ka aizdevumam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne arī komisijas maksu un jāatdod ir tikpat, cik liels bija aizņēmums. Pirmā kredīta apmērs nevar būt lielāks par 150 latiem.


Reklāmraksti