Kredīts mājokļa remontam no ONEfinance

Ja vēlaties uzlabot savu esošo mājokli vai arī esat iegādājies jaunu, kam nepieciešams kosmētiskais remonts vai labiekārtošana, bet nekā neizdodas no algas kaut ko iekrāt, nav arī iespējas mazāk tērēt izklaidēm, lai daļu no algas varētu katru mēnesi atlikt remonta izdevumiem, kā arī nav iespējas nopelnīt kaut kur papildus līdzekļus, tad lielisks risinājums ir naudas aizdevums jeb patēriņa kredīts. ONEfinance.lv piedāvā radušos problēmu atrisināt ar patēriņa kredītu, kas ir laba iespēja, lai apmaksātu lielus izdevumus.


1.Kādos gadījumos izvēlēties ņemt kredītu mājokļa remontam?

Iespējams, ka esat domājis par hipotekāro kredītu jauna dzīvokļa vai mājas iegādei, bet līdz šim tas šķiet pārāk nopietns lēmums vai arī kādi noteikumi to šobrīd neļauj nokārtot, un tādēļ domājat par esošā mājokļa izskata uzlabošanu. Jūs jau gadu no gada plānojat beidzot veikt remontu, bet saprotat, ka nespējat iekrāt pietiekami lielu naudas summu, lai varētu uzreiz nopirkt visus remontam nepieciešamos materiālus un vēl samaksāt meistariem par viņu darbu. Diemžēl šī situācija pati no sevis neatrisināsies.


2. Ilgtermiņa aizdevuma priekšrocības

Ātrie kredīti nebūs tas labākais risinājums mājokļa remonta izdevumu segšanai, jo diez vai spēsiet pēc mēneša no nākamās algas atdot aizņēmumu. Tieši tādēļ iesakām ONEfinance patēriņa kredītu, ko varēsiet atmaksāt ilgākā laika posmā. Aizņemoties naudas summu no 500 līdz 10 000 EUR, Jums būs iespēja šo summu kā ikmēneša maksājumu atmaksāt termiņā līdz 6 gadiem.

3. Kādi ir nosacījumi kredīta saņemšanai mājokļa remontam?

Ja esat Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs vecumā no 21 līdz 70 gadiem ar deklarētu dzīvesvietu kādā no Latvijas pilsētām, Jums ir norēķinu konts vienā no Latvijas bankām, un ikmēneša ienākumi pēc nodokļu nomaksas ir vismaz 260 EUR, tad bez jebkādas aizķeršanās varēsiet saņemt kredītu mājokļa remontam. Turklāt, atšķirībā no citām naudas aizdevēju kompānijām, ONEfinance.lv piedāvā noformēt kredītu bez maksas. Jums pat nebūs jāiziet no mājām, lai pieteiktos kredītam! Atveriet ONEfinance.lv mājaslapu, aizpildiet tiešsaistes pieteikuma anketu, lai pārbaudītu atbilstību, un gaidiet zvanu no klientu konsultanta, ar kuru pēc tam vienosieties par līguma parakstīšanu un kredīta saņemšanu.


Negaidiet vairs laiku, kad notiks brīnumi, vinnēsiet loterijā pietiekami daudz naudas, lai izremontētu un labiekārtotu mājokli tieši tā, kā vēlaties! Īstenojiet savas vēlmes jau šodien, piesakoties ONEfinance.lv patēriņa kredītam!

Reklāmraksti