Kvalitatīvas bērnu gultas gādās par Jūsu atvases miegu

Cilvēkam jebkurā vecumā ir svarīgi izgulēties, taču jo īpaši būtiski tas ir mazajiem ķipariem. Atraktīvas rotaļas šķiet nenogurdinās pat visaktīvākos bērnus, tomēr dienas beigās ikvienā bērnā ir redzams nogurums. Tieši tāpēc vecāku uzdevums ir parūpēties, lai viņu atvase miegā uzņemtu zaudēto enerģiju un uzkrātu spēkus jaunai dienai. Bērnu gultas ir viens no galvenajiem nosacījumiem, kas mazuļiem garantēs saldus sapņus.

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties bērnu gultas?
Ikvienam vecākam ir svarīgi, lai bērnu gulta būtu pielāgojama bērna vecumam un būtu droša, tāpēc būtisks ir ne tikai gultiņas izmērs, bet arī citi faktori, kas noteikti ietekmēs Jūsu izvēli.

Drošība vienmēr pirmajā vietā
Būtiskākais noteikums bērnu gultas izvēlē ir drošība. Ja gultiņa ir kā šūpulītis vai ar malu, kas ir nolaižam, svarīgi, lai to varētu nofiksēt arī nekustīgā stāvoklī. Uz pašiem mazākajiem bērniem ir attiecināmas arī detaļas - jāraugās, lai tās ir stingri nostiprinātas un bērnam nav iespējams detaļas norīt. Mazliet lielākiem ķipariem vēlams izvēlēties gultu ar noapaļotiem stūriem, lai rotaļājoties bērns nesavainotos.

Dabīgi materiāli
Lai pasargātu mazuļa veselību, jāizvēlas tādas bērnu gultas, kas ražotas no dabīgiem materiāliem. Svarīgi, lai gultas rāmis nebūtu iepriekš lakots vai krāsots. Ņemiet vērā, ka zīdainis, kuram sāk augt zobi, gultas rāmi vai gultas veļu var izmantot par graužamo materiālu.

Kvalitatīvas bērnu gultas pērciet interneta veikalā 1a.lv!
Latvijā lielākais un senākais interneta veikals 1a.lv ir parūpējies par plašu preču klāstu, lai ikviens varētu iegādāties to, kas nepieciešams. Piedāvājumā atradīsiet:

  • Gultas zīdaiņiem un bērniem;
  • Manēžas un ceļojumu gultas;
  • Matračus;
  • Gultasveļu;
  • Karuseļus gultām;
  • Citus piederumus gultām.

Ienāciet 1a.lv un pārliecinieties par plašo izvēli un izdevīgajiem piegādes nosacījumiem! Regulāri sekojot līdzi informācijai, pamanīsiet, ka 1a.lv piedāvā arī atlaides vai citus bonusus.

Iemesli, kāpēc iepirkties 1a.lv
Šis interneta veikals rūpējas par ikvienu klientu, nodrošinot gan ērtu iepirkšanos, gan kvalitatīvu apkalpošanu un ātru pieprasījuma apstrādi. Ja vēlaties iegādāties gultiņu savai atvasei, dariet to 1a.lv, jo veikals:

  • Izmanto SSL sertifikātu, kas nodrošina datu šifrēšanu un autentiskumu, aizsargājot Jūsu informāciju no pārtveršanas vai viltošanas;
  • Zina, kas ir kvalitatīvas preces - visiem pirkumiem tiek nodrošināta vismaz divu gadu vai pat mūža garantija;
  • Ir uzticams - 98,5% 1a.lv klientu ir apmierināti ar iegādāto preci un apkalpošanu un plāno veikt pirkumu atkārtoti. 

Ienāciet 1a.lv jau šodien, lai iegādātos visu nepieciešamo vienuviet!

Reklāmraksti