Kvalitatīvi virtuves dvieļi nepieciešami katrai virtuvei

Dvieļi ir viens no virtuves elementiem, kas palīdz nepārtraukti uzturēt tīrību un kārtību, tāpēc svarīgi, ka virtuves dvieļi vienmēr ir tīri un gatavi lietošanai. Kā to panākt?

Izvēlies kokvilnas dvieļus

Lai gan mūsdienās pieejami dažādu materiālu virtuves dvieļi - gan sintētisku materiālu, gan papīra - tomēr neviens cits materiāls nelīdzinās dabiskai kokvilnai. Šim materiālam ir daudz labu īpašību, piemēram:

  • tas neatstāj pūkas uz slaukāmajām virsmām;

  • tas ļoti labi uzsūc mitrumu;

  • tas kalpos daudz ilgāk par citiem materiāliem.

Ne velti vissmalkāko restorānu virtuvēs traukiem pieskaras tikai kokvilnas dvieļi - kāpēc gan Jūsu virtuvē būtu jābūt zemāka standarta dvieļiem?

Regulāri mani dvieļus

Ir svarīgi, lai virtuves dvieļi vienmēr būtu tīri, jo tikai tā ir iespējams uzturēt higiēniskus apstākļus telpās. Vislabāk tos mainīt reizi nedēļā, taču vienmēr jāņem vērā dvieļu lietošanas paradumi. Jo biežāk dvieļi tiek lietoti, jo biežāk tie ir jāmaina un jāmazgā. Kokvilnas virtuves dvieļi ir jāmazgā augstā temperatūrā, tāpēc to vislabāk uzticēt profesionāļiem, kas zina tieši kāda temperatūra dvieļus labi izmazgās, bet neliks tiem sarauties.

Izvēlies dvieļus nomāt

Lai Jums nebūtu jāsatraucas par to, kā kokvilnas dvieļi ir jāmazgā, pastāv iespēja tos iznomāt. Nomas pakalpojums sevī ietvers:

  • to, ka uzņēmums nodrošinās regulāru dvieļu apmaiņu;

  • izmantotie netīrie dvieļi tiks pareizi izmazgāti;

  • pēc izmazgāšanas tie tiks atvesti atpakaļ skaisti sapakoti un atkal gatavi lietošanai.

Turklāt dvieļu nomas pakalpojums ne vien atvieglos Jūsu ikdienu, bet arī ietaupīs kopējās izmaksas par dvieļu mazgāšanu.

Berendsen serviss palīdzēs

Uzņēmums “Berendsen Tekstila Serviss” saviem klientiem piedāvā ērtu pakalpojumu – 100 % kokvilnas dvieļu nomu un servisu. Tas nozīmē, ka Berendsen saviem klientiem nodrošina:

  • to, ka Jums tiks piegādāti tīri dvieļi katru nedēļu;

  • visi dvieļi būs labākās kvalitātes kokvilnas virtuves dvieļi;

  • dvieļi būs pieejami iepakojumos pa pieciem vai septiņiem gabaliem.

Turklāt Berendsen gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem piedāvā ērtus un izdevīgus virtuves dvieļu nomas un servisa pakalpojumus ne vien Rīgā, bet visā Latvijā - atliek tikai sazināties ar sava reģiona atbildīgo menedžeri.

Ienāciet mājaslapā berendsen.lv, lai uzzinātu vairāk par uzņēmuma piedāvātajiem dvieļu nomas pakalpojumiem. Mājaslapā tāpat būs iespējams uzreiz arī ērti pieteikties dvieļu nomai! Izvēlieties Berendsen un Jūsu virtuvē vienmēr būs tīri un kvalitatīvi dvieļi!

Reklāmraksti