Labiekārtota trenažieru zāle dažādiem sagatavotības līmeņiem

Vai ik pa laikam pieķer sevi pie domas, ka vajadzētu sākt sportot, bet tad šī doma “izkūp” kaut kur gaisā? Diemžēl vai par laimi, Tu neesi tāds vienīgais, bet pietiks sevi salīdzināt ar citiem – laiks rīkoties! Trenažieru zāle nav nekāds bieds un nav paredzēta tikai stiprajiem un lokanajiem. Arī stiprie taču sāka ar mazumiņu. Uzzini par iespējām trenēties Teikas apkaimē un sāc jau šodien!

Fitnesa klubs tuvu mājām

Vairs nekādas braukāšanas uz tāliem sporta klubiem – viens no iecienītākajiem Rīgas fitnesa klubiem, “Veselības Fabrika”, piedāvā nodarbības Teikā dažādiem sagatavotības līmeņiem un mērķiem. Būvē savu ķermeni kā vien vēlies! Tā, piemēram, “fat burner” nodarbība ir vērsta uz ķermeņa masas samazināšanu, bet “brasilian butt” koncentrējas uz augšstilbu un sēžas muskulatūras nostiprināšanu. Izvēlies starp vairāk nekā 30 nodarbībām sev piemērotāko un:

  • uzlabo veselību;

  • iegūsti spēku;

  • nostiprini muskulatūru;

  • atgūsti možumu;

  • esi lieliskā formā.

Uz grupu nodarbībām ir jāpiesakās laicīgi, un arī laicīgi jāpabrīdina personāls, ja nevarēsi ierasties.

Nodarbības jaunajām māmiņām

Tagad arī jaunās māmiņas var gūt tik ļoti nepieciešamās, sporta radītās emocijas! Blakus mazajai aerobikas zālei atrodas bērnu istaba, kurā mazuļi varēs droši spēlēties vai gulēt diendusu.

Plaša un gaiša trenažieru zāle

Veselības Fabrikas trenažieru zāle atrodas agrākajā VEF fabrikas ēkā, tādēļ tās telpas ir plašas un gaišas ar augstiem griestiem. Plašās telpas nodrošina svaigu gaisu treniņa laikā, ļaujot saglabāt mundru prātu un enerģiju. Ja iepriekš neesi apmeklējis sporta zāli, tad droši vērsies pie “Veselības Fabrikas” pieredzējušajiem treneriem, kas katram interesentam piedāvā individuālu treniņprogrammu, vadoties pēc klienta mērķiem un fiziskās sagatavotības. Ja arī turpmāk vēlēsies individuālu pieeju, tad ir visas iespējas izvēlēties kādu no treneriem par savu personāltreneri.

Pirts komplekss

Ja iegādāsies jebkura veida abonementu, tad Tev būs lieliska iespēja apmeklēt tvaika pirti un saunu. Pirts sniegs patīkamu fizisko un garīgo relaksāciju pēc grūta treniņa, kā arī ļaus ātrāk reģenerēties muskuļiem. Lai nebūtu pārsteigumu, tad jāpiebilst, ka pirts un sauna ir kopēja sievietēm un vīriešiem. Pēc karsēšanās blakus telpā varēsi iemalkot gardu tēju un vēl mirklīti pakavēties mierā un klusumā.

Tāpat kā pati trenažieru zāle, arī ģērbtuves ir ierīkotas plašās telpās un aprīkotas ar visu nepieciešamo – tualeti, dušu, fēnu un lieliem spoguļiem. Laipni lūgti!

Reklāmraksti