LG uzsāks X sērijas viedtālruņu pārdošanu arī Latvijā

LG šogad pasaules tirgos sāks piedāvāt X sērijas viedtālruņus. Tās ir masveida pieprasījumam paredzētas ierīces ar svarīgākajām flagmaņu modeļu premium funkcijām. X Cam un X Screen modeļi Latvijā būs pieejami no aprīļa. Ko tas nozīmēs mums un kādas jaunas, uzlabotas un noderīgas funkcijas varēsim sagaidīt no šī viedtālruņa – iepazīsimies!

X Cam modelis aprīkots ar divām aizmugurējam kamerām – 13MP un 5MP. Pateicoties LG 3D ieliktajam ekrānam, X Cam izliektajai apdarei priekšpusē un nieka 5,2 mm profilam, jaunais viedtālrunis izskarās neparasti elegants. Pretēji citiem līdzīgiem viedtālruņiem, X Cam sver vien 118 gramus. Šis modelis mantojis platleņķa lēcu no jaunākā flagmaņa LG G5 duālajām kamerām, kas šā gada Pasaules Mobilo tehnoloģiju kongresā (MWC) tika atzīts par labāko jauno viedtālruni, ar 120 grādu platleņķa lēcu, kas ir nedaudz šaurāka salīdzinājumā ar G5. LG X Cam 5MP platleņķa aizmugurējā kamera kopā ar galveno 13MP standarta leņķa kameru, nodrošina skata lauku, kas ir tikpat plats kā cilvēka acij un varētu teikt, ka tas ir diezgan iespaidīgs jauninājums.

Tāpat, jāņem vērā X Cam piedāvāto “Pop-out Picture” funkcija, kura apvieno divus attēlus, kas uzņemti ar standarta un platleņķa lēcām, lai radītu efektu ar attēlu rāmī.

Jaunais viedtālrunis piedāvā vēl kādu unikālu papildu efektu “Animated Photo” – foto un video hibrīdu. X Cam arī piedāvā Panorama View funkciju, kas automātiski saritina panorāmas attēlu, tā vietā, lai to attēlotu kā garu loksni, un Signature funkciju, kas ļauj uz uzņemtajai fotogrāfijai pievienot uzrakstu. Loģiski spriežot – šī ir lieliska ierīce visiem tiem, kas izmanto savu viedtālruni kā fotoaparātu un mīl iemūžināt visdažādākos mirkļus un emocijas fotogrāfijās vai video formātā.

LG X Cam galvenās specifikācijas ir 1.14 GHz Octa-Core procesors, 5.2 collu FHD In-cell Touch displejs, Android 6.0 Marshmallow operētājsistēma, 2 GB RAM / 16GB ROM atmiņas apjoms,

Jau minētā aizmugurējā un priekšējā kamera. Tāpat, tam ir jaudīgs 2520 mAh akumulators. Kopējie ierīces izmēri (G x P x B): 147.5 x 73.6 x 5.2mm~6.9mm. Turklāt arī piedāvāto ierīces krāsu piedāvājums ir gana plašs – titāna, sudraba, balts, zelta un rozā zelta.
Savukārt, otrs LG X sērijas jaunums – X Screen modelis ir īpaši aprīkots ar LG otro ekrānu – šī funkcija pirmo reizi tika ieviesta LG premium viedtālrunī V10. „Always-on” otrais ekrāns nodrošina iespēju pārbaudīt laiku, datumu un citus paziņojums, bez nepieciešamības ieslēgt telefonu. Šo funkciju sākuši plaši izmantot citi ražotāji viedtālruņos, un X Screen ir pirmais vidēja līmeņa viedtālrunis, kas ar to aprīkots. Turklāt, X Screen viedtālrunim ir izsmalcināts izskats, kuru papildina kristāli dzidrs stikla šķiedras materiāls, kas pārklāj tālruņa aizmuguri. Ierīces izliektās malas rada vienkāršu, taču izsmalcinātu dizainu.

LG X Screen galvenās specifikācijas ir 1.2 GHz Quad-Core procesors, displeji – galvenais - 4.93 collu HD In-cell Touch un Sekundārais – 1.76 collu LCD (520 x 80), Android 6.0 Marshmallow operētājsistēma un 2 GB RAM / 16 GB ROM atmiņa. Šī ierīce arī aprīkota ar aizmugurējo (13 MP) un priekšējo (8 MP) kameru  un jaudīgu akumulatoru (2300 mAh). Ierīces kopējie izmēri (G x P x B): 142.6 x 71.8 x 7.1mm, un pieejamās krāsas ir melna, balta uz rozā zelta.

Katram viedtālruņa lietotājam ir kāda iecienīta premium funkcija, un jaunā LG X sērija katram cilvēkam piedāvā to par salīdzinoši pieejamu cenu. LG arī turpmāk plāno koncentrēties uz patērētāju vajadzībām un piedāvāt jaunus produktus, kas pārsniedz viņu cerības.

Reklāmraksti