Lieliska vieta lieliskai atpūtai!

Optibet – mēs esam sporta bārs, kas apvieno sportisku atmosfēru, kvalitatīvus ēdienus un dzērienus un ļauj baudīt pasaulē aktuālākos sporta notikumus no agra rīta līdz vēlam vakaram! Mēs piedāvājam visplašāko klāstu dažādas gardas maltītes un pasaulē iecienītākos dzērienus un populārākos kokteiļus. Pie mums ir sportiska atmosfēra, ko nodrošina ne tikai patīkamais interjers, bet sportiskā gaisotne, ko veido nepārtraukta aktuālāko sporta notikumu translēšana. Augstākā līmeņa apkalpojošais personāls, sportiska un patīkama gaisotne, domu biedri, kas tāpat kā tu, sapulcējušies, lai aktīvi ņemtu dalību pasaules svarīgākajos notikumos sportā – viss, kas nepieciešams labai atpūtai!

Vienīgais, kas tev ir nepieciešams, ir viedtālrunis un dators, kā arī, protams, laiks, lai nodotos sportiskajam azartam. Pie mums tiek nodrošināts arī bezvadu internets, lai tev nebūtu jālauza galva par interneta pieslēgumu. Par mūsu reģistrētu klientu var kļūt pavisam vienkārši, arī ja sporta bārā esi pirmo reizi. Viss, kas tev ir jādara, jāizveido savs sporta profils, ko var izdarīt mūsu mājas lapā. Pēc tam atliek vien reģistrēties kā aktīvam spēlētājam un vari nodoties sporta notikumu vērošanai jau ar pavisam citu piesaistes līmeni.

Sporta bārs Optibet piedāvā visdažādākās iespējas, kas būs piemērotas jebkurai gaumei un sportiskajai interesei. Piemēram, ir iespējama dažādu sporta spēļu rezultātu novērtēšana, komandas vai individuālo sporta spēļu rezultātu salīdzināšana, pat individuāla sportista veikuma analīze – viens sporta notikums, bet tik daudz iespēju, ka azarts pietiks visai dienai! Nav būtiski vai līdz šim vairāk esi sekojis līdzi notikumiem futbolā vai basketbolā, sporta bārā tev būs iespēja gan izmantot jau uzkrātās zināšanas un pieredzi, gan uzzināt daudz jauna par citiem aktuāliem sporta notikumiem un iespējams atrast jaunas, nebijušas intereses un aizraušanās par jaunatklātiem sporta veidiem.

Nākot ciemos, droši ņem līdzi arī draugus un tos, kas pret sportu noskaņoti skeptiski, jo pie mums piedāvājumā ir arī daudzas un dažādas spēles, kas neprasa sportiskas zināšanas, bet ir aktuālas un aizraujošas katram, kas vēlas izjust nedaudz spēles garšu un pārbaudīt savu veiksmi. Līdz ar to, katram sporta bāra apmeklētājam būs nodrošināta iespēja aizraujoši pavadīt laiku, nobaudot adrenalīna devu pat tad, ja sports nav galvenā prioritāte.

Optiber ir sporta bārs, kur katrs klients ir gaidīts un tiks darīts viss, lai tu justos kā mājās vai vēl labāk – kā skatītājs klātienē. Ir taču tik labi, ja, atpūšoties un baudot savu iemīļoto sporta spēli, nav jāsatraucas par tukšu vēderu, jāmazgā trauki vai jāizjūt jebkāds cits diskomforts, kas var mazināt fokusu uz spēli vai pat iztraucēt to! Atgāzies mūsu ērtajā krēslā un ļaujies neaizmirstamai adrenalīna un azarta pilnai pieredzei mūsu sporta bārā.

Reklāmraksti