Naudas aizdevums no Ondo.lv var būt risinājums dažādās situācijās

Neplānoti tēriņi bieži vien rada vajadzību pēc papildu naudas līdzekļiem. Ja nav iespējams īsā laikā atrast citus risinājumus, parocīgs var būt ātrais kredīts. Tā ir viena no ērtākajām iespējām, kā bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas saņemt vajadzīgo naudas summu.

Apzinoties dažādās vajadzības, nebanku kredītdevēji nodrošina plašu aizdevumu klāstu. Tādēļ svarīgi neapjukt piedāvājumā un atrast konkrētajai vajadzībai piemērotāko risinājumu.

Viens no variantiem, kad vajadzīga salīdzinoši neliela naudas summa uz īsu laika posmu, ir naudas aizdevums. Kredītdevēja jaunie klienti var pretendēt uz 300 eiro lielu aizdevumu, savukārt pastāvīgajiem klientiem pieejamā summa ir lielāka – 425 eiro. Atmaksas termiņš ir nemainīgs – līdz 30 dienām.

Aizdevuma priekšrocības:

  • Ērta kredīta noformēšana vien dažu minūšu laikā. Kredītam var pieteikties jebkurā diennakts laikā, taču pieteikuma izsniegšana un aizdevuma piešķiršana notiek aizdevēja darba laika ietvaros. Klientu ērtībām Ondo.lv strādā katru dienu no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00;

  • Vienkārši aizņemšanās nosacījumi. Kredīts tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma;

  • Ātra pieteikuma izskatīšana un aizdevuma piešķiršana. Ja pieteikumu nosūtīsi aizdevēja darba laikā, tas tiks izskatīts vien dažās minūtēs. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz;

  • Draudzīgi aizņemšanās nosacījumi. Tiem, kuri pie Ondo.lv aizņemas pirmo reizi, aizdevums pieejams ar 100% atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Savukārt pastāvīgajiem klientiem tiek nodrošināti dažādi piedāvājumi, kas ļauj aizņemties vēl izdevīgāk!

Kas jāņem vērā pirms kredīta noformēšanas?

Kredīts pie Ondo.lv pieejams Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Izskatot kredīta pieteikumu, vērā tiek ņemti arī tādi kritēriji kā:

  • Ienākumu līmenis. Tam jābūt pietiekamam, lai spētu atmaksāt aizdevumu;

  • Kredītvēsture. Svarīgi, lai tā ir pozitīva – nav iepriekš nenokārtotu parādsaistību vai kavētu kredītmaksājumu.

Aizņemies atbildīgi

Nozīmīgs faktors ir arī atbildīga kredīta noformēšana. Lai nerastos problēmas ar tā atmaksu, pārliecinies, ka:

  • Kredīts patiešām ir nepieciešams;

  • Izvēlētā summa ir atbilstoša Tavai maksātspējai;

  • Kredītu spēsi atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

Naudas aizdevums pie Ondo.lv – salīdzinoši vienkāršs risinājums, ja steidzami vajadzīgi papildu naudas līdzekļi. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi iepazīsties ar līguma nosacījumiem un aizņemies pārdomāti!

Reklāmraksti