OCTA kalkulators ērtākai autovadītāju ikdienai

Dodoties ceļā Tu noteikti ceri, ka nekas slikts neatgadīsies. Taču autoceļš ir vieta, kur neparedzētas situācijas notiek ik dienas. Pat tad, ja esi pārliecināts par savām autovadīšanas prasmēm, var gadīties, ka pretim brauc kāds, kas pamanās izraisīt ceļu satiksmes negadījumu. Tāpat par iemeslu sadursmei pie vainas var būt slikti laikapstākļi. Lai cietušās personas likumiskā ceļā tiktu pasargātas no mantiskiem zaudējumiem, katram transportlīdzeklim obligāti ir jābūt OCTA polisei. Lai būtu ērtāk un vienkāršāk aprēķināt polises izmaksas, apdrošinātāju kompāniju mājaslapās ir pieejams transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas - OCTA kalkulators.

Kā darbojas OCTA kalkulators?

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja (LTAB) mājaslapa ltab.lv  būs labs orientieris, lai atrastu izdevīgāko variantu. Tur klientu ērtībām ir izveidots OCTA kalkulators, kas atrodas lapas labajā stūrī, tāpēc to ir viegli pamanīt un tikpat vienkārši arī aizpildīt. Tur būs jāievada nepieciešamā informācija - transportlīdzekļa reģistrācijas numurs un jāspiež un norādes – Aprēķināt. Pēc mirkļa automātiski uzrādīsies vairāku apdrošinātāju piedāvājums uz Tev interesējošo transportlīdzekļa apdrošināšanas termiņu. Tu vari noformēt apdrošināšanas polisi, piemēram, uz mēnesi, trim.

Apdrošināšana par saprātīgu cenu

OCTA kalkulators ir Tava iespēja nepārmaksāt par transportlīdzekļa apdrošināšanu. Salīdzinot vairākus variantus, Tu vari izvēlēties lētāko piedāvājumu.

Apdrošināšanas polise pārvietojoties ar transportlīdzekli pa Eiropas Savienības dalībvalstīm vai citām valstīm ir autovadītāja  atbildība – transportlīdzeklim ir jābūt apdrošinātam, lai kur Tu neatrastos. Pretējā gadījumā likumdošana paredz bargus sodus par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu. LTAB mājaslapā var noskaidrot kāds apdrošināšanas līgums transportlīdzekļa vadītājam būs vispiemērotākais:

  • OCTA standartlīgums;

  • Robežlīgums;

  • Starptautiskais līgums – Zaļā karte.

Sīkāk ar apdrošināšanas līgumu veidiem un nosacījumiem vari iepazīties LTAB mājaslapā.

Seko līdzi OCTA derīguma termiņam!

OCTA kalkulators kļūst par arvien pieprasītāku pakalpojumu autovadītāju vidū. Tāpēc mūsdienās daudz mazāk autovadītāju dodas uz apdrošināšanas firmu birojiem klātienē, jo noslēgt OCTA polises līgumu internetā var pāris minūšu laikā. Turklāt atkarībā no Tavas izvēlētās apdrošināšanas firmas, Tev tiks nodrošināta iespēja saņemt atgādinājumu par OCTA polises derīguma termiņa beigām. Šādu atgādinājumu varēsi saņemt gan uz e-pastu, gan mobilā tālruņa numuru. Protams, arī pats vari sekot līdzi OCTA termiņam, ievadot nepieciešamos datus apdrošinātāju mājaslapā vai pārskatot noslēgto līgumu ar savu apdrošināšanas firmu.

Pērc OCTA polisi un esi drošs, ka nejauši nokļūstot ceļu satiksmes negadījumā, Tev būs uz ko paļauties!

Reklāmraksti