SMS kredīts no VIA SMS – aizdevums no jebkuras vietas 4

SMS kredīts no VIA SMS ir lieliska iespēja pieteikties aizdevuma no jebkuras vietas Latvijā. Viss, kas jādara, lai saņemtu kredītu, ir jānosūta īsziņa. Pēc dažām minūtēm nauda jau būs jūsu bankas kontā. Vai varat iedomāties vēl ērtāk un vienkāršāk noformējamu kredītu?

SMS kredīts nozīmē, ka aizdevumam ir iespējams pieteikties, vienkārši nosūtot īsziņu. Tas patiešām ir ātri, ērti un vienkārši – jums nebūs nepieciešams meklēt banku vai citu kredītiestādi, lai saņemtu aizdevumu, jum nebūs pat jāieslēdz dators. Aizdevumu ir iespējams saņemt no jebkuras vietas Latvijā, pat esot lielveikalā vai braucot mašīnā.

SMS kredīts no VIA SMS ir kompānijas esošo klientu priekšrocība, jo, lai saņemtu aizdevumus ir nepieciešams vispirms reģistrēties uzņēmuma mājas lapā. Parasti reģistrācijas process aizņem vien dažas minūtes un pēc tā pabeigšanas jūs varēsiet saņemt aizdevumu ar īsziņas palīdzību.

SMS kredīts no VIA SMS ir:

  • vienkārši un ātri noformējams;

  • līdz 300 latiem;

  • pieejams arī brīvdienās un darba dienu vakaros.

Lai saņemtu aizdevumu ar īsziņas palīdzību jums atliek tikai nosūtīt īsziņu ar vēlamo aizdevuma apmēru uz tālruņa numuru 159. Dažu minūšu laikā jūs saņemsiet īsziņu ar aizdevuma apstiprinājumu. Ja atbilde būs pozitīva, tad pēc neilga brīža aizdevumu pārskaitīs uz jūsu kontu. Cena par vienu īsziņu ir 15 santīmi.

SMS kredīta pie VIA SMS maksimālais apmērs nevar pārsniegt 300 latus un tā atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Tiesa, pirmā aizdevuma summa pie VIA SMS nevar būt lielāka par 150 latiem, otrā aizdevuma apmērs ir līdz 200 latiem, bet, tikai aizņemoties trešo reizi, ir iespējams aizņemties līdz 300 latiem. Gadījumā, ja nevarat aizdevumu atmaksāt noteiktajā termiņā, termiņu iespējams pagarināt par septiņām, 14 vai 30 dienām.

Aizdevumi pie VIA SMS ir pieejami brīvdienās no pulksten 10.00 līdz 20.00 un darba dienās no 8.00 līdz 22.00. Tas nozīmē, ka kredīts ir pieejams arī vēlu darba dienu vakaros un brīvdienās.

Komentāri 4

daniel godleads

Ir nepieciešams finansējums? PIESAKIETIES TŪLĪT!!!

Nenodrošināti biznesa un Personal Aizdevumi ...

• zems MAKSAS!
• Nav slēptu maksu!
• Get Apstiprināts 1-2 dienas!
• konkurētspējīgu procentu likmju!
• NO Needed Nodrošinājums!
• Minimālais Dokumentācija!
• Droša un konfidenciāli
• NO Priekšapmaksa sods!
• NO Pieteikums maksas!
• Personal Loan $ 5000 - $ 200,000
• Biznesa Loan $ 10,000 - $ 5.000.000 ... E-pasts: [email protected]

pirms 7 gadiem, 2013.07.24 11:14

union

Hello Sir / Madam,

Vai jums nepieciešama palīdzība no aizdevuma ir 2% nāk uz Savienības Money Bank ([email protected]), mēs dot jums labāko no dzīves, jo jūsu veiksme ir viss, kas mums vajadzīgs dzīvē, aizpildiet pieteikuma formu zemāk:

Pilns vārds:
Valsts:
Mājas adrese:
Summa nepieciešama kā aizdevums:
ilgums:
Ikmēneša ienākumi:
Tālrunis:
dzimums:


sirsnīgi
henry Reginal
[email protected]
Pārbaudīts un Trusted SIA

pirms 7 gadiem, 2013.06.02 20:21

razak

Vai jūs meklējat aizdevumu? Vai jums ir nepieciešams līdzekļus ieguldījumiem vai uzņēmējdarbības sākuma kapitālu? Spēks ir jautājums par apdarinātiem prātā, lai jūsu risinājums ir šeit. Es esmu kungs Razak rīkotājdirektors Razak aizdevuma firma, starptautiska organizācija, kas sniedz personisku un investīciju aizdevumus visa veida cilvēkiem visā pasaulē. Make up jums prātā un piemērot. Daži no tiem ir paredzēti, lai gūtu panākumus, daži ir noteikti, lai gūtu panākumus, katrs sasniegums sākas ar lēmumu, lai mēģinātu. Izmēģiniet mums šodien, un jums būs priecīgs jūs! Mēs arī sniegt personisku aizdevumus un investīciju aizdevumus no visiem, piemēram, nekustamo īpašumu finansēšana, jēlnaftas tirdzniecības un zelta eksportu un importu un utt piemērot lūdzu, sūtiet e-pastu uz pieprasīto informāciju zemāk kungam Razak veidu
([email protected])
ar šādu informāciju:
1. Pretendentu Full Names:
2. Pieteikuma iesniedzējs Kontakti Adrese:
3. Valsts un valsts:
4. Vecums / Dzimums:
5. Ģimenes stāvoklis:
6. Summa, kas nepieciešama kā Loan:
7. Piedāvātie Noteikumi / No aizdevuma termiņš:
8. Ikmēneša ienākumi:
9. Nodarbošanās:
10. Tiešā Tālrunis / šūnu Nē:
AIZDEVUMA TIESĪBAS: * 18 gadi un
iepriekš. * Jebkurš veidu identifikācijai. * Nav ienākumu prasīto dokumentu. Jums sazināsies 24 - 72 stundas ar aizdevuma noteikumiem un nosacījumiem, tiklīdz dati ir saņemti. Vai nav atkritumi citā brīdī. Sazinieties ar mums šodien par savu piedāvājumu.
Sveicieni,
mr Razak

pirms 7 gadiem, 2013.04.18 19:16

esther veritas

Sveiki ,
Tas ir , lai informētu plašu sabiedrību, ka kundze Esther Veritas ,privāto aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēja ikvienam , kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību . Mēs dodam no aizdevuma 2 % procentu likmi privātpersonām , uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī . sazinieties šodien mums pa e- pastu: ( [email protected] )

pirms 7 gadiem, 2013.12.15 16:42

Reklāmraksti