Stilīgas griestu lampas izrotās interjeru un piepildīs telpas ar gaismu

Lai telpās būtu patīkami atrasties, tās izrotā ar dažādiem interjera elementiem. Viens no svarīgākajiem dizaina rotājumiem ir lampas, jo tās piešķir istabai interesantu akcentu un piesaista uzmanību. Griestu lampas ir galvenais gaismas avots telpās. Labi piemeklēta griestu lampa kalpos Jums gan dienā, gan vakarā – gaišā diennakts laikā tā būs izteiksmīgs dizaina elements, savukārt vakara pusē piepildīs telpu ar gaismu un pildīs praktisku funkciju.

Bagātīgs griestu lampu piedāvājums internetā

Iepirkšanās internetā ne tikai ietaupa Jūsu laiku, bet arī būtiski atvieglo izvēli. Interneta veikalā Precesdarbam.lv lustru piedāvājums ir īpaši plašs, lai ikviens varētu atrast piemērotāko preci. Šī veikala lampas būs piemērotas visdažādākā stila interjeriem:

  • klasisks dizains un neuzkrītošas krāsas – birojiem, sabiedriskām telpām, minimālisma stilā ieturētiem dzīvokļiem;

  • neparasta forma, oriģināls krāsu salikums – stilīgām kafejnīcām, radošām darbnīcām, moderna dizaina mīļotājiem.

Preču klāstā atradīsiet arī griestu lampas ar grezniem rotājumiem, piekariem, svečturu imitāciju, kas lieliski piestāvēs retro stilā veidotām telpām.

Divi svarīgākie kritēriji griestu lampas izvēlei

Meklējot lustru, pievērsiet uzmanību gan dizainam, gan izejmateriāliem. Rūpīga attieksme pret detaļām ļaus piemeklēt atbilstošāko un praktiskāko variantu. Mazām istabām ar nelieliem logiem ir nepieciešama griestu lampa, kur var ieskrūvēt daudz spuldžu, bet kas pati nav masīva. Plašas telpas var izrotāt ar lielu lampu, kas papildināta ar dekoratīviem elementiem. Precesdarbam.lv piedāvājumā atradīsiet dažādas griestu lampas:

  • no koka, metāla, plastikas vai šo materiālu kombinācijas;

  • ar un bez abažūriem no stikla, auduma vai plastikāta;

  • slēptiem un atvērtiem plafoniem.

Ir viegli izvēlēties lustru pēc ārējā dizaina, bet kā orientēties izejmateriālu dažādībā? Lustras parasti tiek ražotas no dažādiem metāliem. Izplatītākie materiāli ir:

  • niķelis – viegli kaļams un plastisks metāls, kas bieži tiek izmantots izturīgu, bet ekonomisku lustru ražošanā. Niķeļa izstrādājumi kalpo ilgi un neprasa īpašu kopšanu;

  • hroms – īpaši izturīgs metāls, kam nedraud ne rūsa, ne korozija. Hroma lampām piemīt sudrabains spīdums, kas padara elegantus pat vienkāršākos modeļus;

  • misiņš – vara sakausējums ar dzeltenīgu nokrāsu. Misiņa lampas izskatās izsmalcināti un var kļūt par telpas galveno akcentu.

Precesdarbam.lv griestu lampām ir 2 gadu ražotāja garantija. Iegādātās preces var bez maksas saņemt veikala birojā vai pasūtīt piegādi visā Latvijas teritorijā. Ienāciet www.precesdarbam.lv un uzziniet vairāk par iepirkšanos tiešsaistē!

Reklāmraksti