ViaSMS.lv – mūsdienīgi un ērti finanšu risinājumi

Mūsdienu dzīves ritms prasa ātrus risinājumus pat tad, ja rūpīgi tiek veikta personīgā budžeta plānošana – salūzusi sadzīves tehnika vai neplānota vizīte pie ārsta ir situācijas, kuras nevar paredzēt. Ja radušies neparedzēti tēriņi, bet lieki naudas līdzekļi nav pieejami, viens no variantiem ir ātrais kredīts. Viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā ir ViaSMS.lv, kas klientu uzticību iemantojis, pateicoties gan vairākiem aizdevumu veidiem, gan izdevīgiem aizņemšanās nosacījumiem.

ViaSMS.lv piedāvātie aizdevumi

Ņemot vērā dažādās situācijas, kurās nepieciešami naudas līdzekļi, ViaSMS.lv nodrošina vairākus aizdevumu variantus:

  • Aizdevumu līdz algai – kredītu līdz 700 eiro apmērā ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Jāņem gan vērā, ka pirmajā aizņemšanās reizē maksimālā aizdevuma summa būs mazāka, taču jaunie klienti kredītu saņems bez maksas;
  • SMS kredītu, kas ļaus tikt pie nepieciešamās naudas summas bez datora starpniecības, tikai ar vienas īsziņas palīdzību. Šis aizdevuma veids pieejams tikai iepriekš reģistrētiem lietotājiem;
  • Naudas kredītu – aizdevumu lielākiem dzīves mērķiem. Maksimālā aizdevuma summa 1500 eiro, atmaksas termiņš – 3 līdz 12 mēneši. Maksājumu apjoms tiek sadalīts ikmēneša maksājumos. 

Kā pieteikties?

Lai noformētu kādu no aizdevumiem, vispirms jāreģistrējas mājaslapā viasms.lv, norādot visus nepieciešamos datus. ViaSMS.lv kredīti pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem:

  • Vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
  • Ar labu kredītvēsturi un atbilstošu ienākumu līmeni.

Lai arī aizdevumi pie ViaSMS.lv pieejami bez ķīlas, galvojuma un ienākumus apliecinošiem dokumentiem, tiek sagaidīta godīga attieksme un laicīga kredīta atmaksa. Pretējā gadījumā aizdevums nerisinās esošās problēmas, bet radīs jaunas.

Pieteikties aizdevumam iespējams jebkurā diennakts laikā, taču pieteikuma izskatīšana un kredīta piešķiršana notiek darba laika ietvaros, kas ir darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00, bet brīvdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00. Citā brīdī iesniegtie pieteikumi tiks izskatīti darba laika pirmajās minūtēs. Pozitīvas atbildes gadījumā nauda norādītajā bankas kontā tiks ieskaitīta apmēram 15 minūtēs.

Atbildīga aizņemšanās

Ātro kredītu pieejamība un vienkāršā noformēšana vilina daudzus, taču jāatceras, ka ikviens aizdevums ir atbildīgs solis. Ātrais aizdevums spēs palīdzēt:

  • Ja zini, ka laicīgi spēsi kredītu atmaksāt;
  • Ja tas vajadzīgs svarīgu, neatliekamu tēriņu segšanai. 

Neaizņemies, ja nezini, kā atmaksāsi aizdevumu, vai, lai segtu citas kredītsaistības.

ViaSMS.lv – aizdevumi visdažādākajām situācijām. Izvēlies sev piemērotāko un aizņemies gudri!

Reklāmraksti