22. maijā Apē ziedēs ievas un līs “Vaidavas kausa” šampaniešu lietus! 7

Nu jau pavisam drīz, 22. maijā Apē, Arvīda Levana vārdā nosauktajā mototrasē  kuplā skaitā pulcēsies motosportisti un līdzjutēji uz “43.Vaidavas kausa” izcīņu. Paredzams, ka būs spraigas cīņas par šo prestižo balvu, jo solījuši ierasties daudzi Latvijas un kaimiņvalstu spēcīgākie sportisti, informē “Motoklubs Ape” preses sekretāre Astra Binde.

„Vaidavas Kauss” šogad atkal apvienots ar Latvijas čempionātu solo motociklu klasēm. Skatītāji varēs vērot cīņas MX1, MX2, MX125, kā arī Veterānu, Senioru un Mini MX motociklu klasēs. Protams, neiztrūkstoši būs dalībnieku un skatītāju iecienītā “Zelta mopēds” balvas izcīņa. Arī šajā sacensību veidā šogad pirmo reizi notiks sešu posmu čempionāts, ar sākumu tieši Apē.

Kā aizvien, “Vaidavas kausā” gaidāmi jaunumi gan trasē, gan ārpus tās. Viens no jaunumiem būs tāds, ka arī sportisti iegādāsies ieejas biļetes, jo Latvijas Motosporta Federācija ir noteikusi jaunu kārtību Latvijas čempionāta apmeklējumam. Tā paredz, ka arī sportisti iegādājas ieejas biļetes, toties viņi ir atbrīvoti no dalības maksas sacensībām un, tāpat kā skatītāji, varēs laimēt tradicionāli vērtīgas balvas. Savukārt sestdienas vakarā sacensību līdzjutēji varēs atpūsties, ballējoties Apes tautas namā Moto Disko ritmos.

Organizatori - “Motoklubs Ape” aicina  uz sacensībām arī  visus iepriekšējo gadu Vaidavas Kausa laureātus! Viņiem arī šogad ieeja sacensībās (iepriekš gan piesakoties pie organizatoriem) būs bez maksas. Fanu teltī būs iespēja daudzus no viņiem satikt un iegūt autogrāfus uz jaunajiem plakātiem, kur nu jau pirmo reizi ierakstīts arī pērnā gada „Vaidavas kausa” uzvarētāja Dāvja Ivanova vārds.
Kura sportista vārds šogad pievienosies garajam uzvarētāju sarakstam? Tas noskaidrosies svētdien,  22. maijā, kad sportisti metīs izaicinājumu grūtajai, bet interesantajai Apes mototrasei. Pirmais starts tiks dots plkst. 11.30. Sacensību nolikums un cita informācija – mājaslapā www.vaidavaskauss.lv

Komentāri 7

JIP!

UN TĀ ŠAMPANIEŠA LAISTĪŠANA - STULBUMA KALNGALS VISĀ PASAULĒ. VISS LIPĪGS UN KĀ NOM-ZUŠIES...

pirms 4 gadiem, 2016.05.11 18:05

skatītājs

Ja motokross un šampanietis nepatīk, sēdi mājās! Ir izvēles iespējas.

pirms 4 gadiem, 2016.05.12 14:06

JIP!

Sēžu arī un ar prieku iemalkoju pa retam šampanieti. Neuzskatu par vajadzīgu laistīt to uz biksēm.

pirms 4 gadiem, 2016.05.14 11:34

moto

Vienīgais ko vares skatīt tie būs mopēdi. Klauni šajā klasē arī pamazām pazūd! Tā ir gonka nevis karnevāls !

pirms 4 gadiem, 2016.05.17 10:10

heiheihei

Noklausījos atsauksmes: jo tālāk jo mazāk apmeklētāju vien būs šim pasākumam. Būs Zelta zirga apmeklētības liktenis. Rīkotajiem vērts padomāt ar ko piesaistīt apmeklētējus (ne tikai dalībniekus). Dalībnieku uzņemšanā ( ja neesi krutais braucējs, bet zelta mopēda dalībnieks) attieksme vnk. klibo. Reģistrācija nesaprotama, ID kartes neesot dokuments, piemiņas balvas nekādas, pat medaļas šogad nav bijušas. Vārdu sakot rīkotājiem vērts apsvērt prioritātes un turpmāko gadu pasākuma organizēšanas būtību. Apes motokross vienmēr bijis maija viens no apmeklētākajiem pasākumie, bet ar katru gadu švakāk un švakāk.....

pirms 4 gadiem, 2016.05.23 13:31

info

sacensību tiešraidi var noskatīties šeit : http://straume.lmt.lv/lv/sports/motosports/motokross/2283

pirms 4 gadiem, 2016.05.24 10:24

Sports