Aicina nūjot 2

Ceturtdien, 13.maijā, pulksten 18.00 laukumā pretī Alūksnes Jaunajai pilij pie parka ikviens aicināts sportiski pavadīt laiku un uzsākt nūjošanu.

“Pērn oktobrī notika Nūjošanas dienai veltītas nodarbības. To dalībnieki un citi iedzīvotāji ir izrādījuši interesi un vēlmi apgūt nūjošanas prasmes un nūjot regulāri. Nūjošanas aktivitāšu grupas instruktore Līga Januša piedāvās regulāras nodarbības Alūksnē reizi nedēļā dažāda vecuma iedzīvotājiem. Pirmā tikšanās notiks13.maijā, kad arī kopīgi pārrunās vēlamākos nodarbību laikus. Interesentus informēs par pareizu nūju izvēli un iegādi atbilstoši augumam. Pēc nodarbību laiku noteikšanas notiks arī pirmā nūjošanas aktivitāte. Visiem interesentiem, kam ir nūjas, vēlams tās ņemt līdzi. Nūjošanas aktivitāšu grupas instruktore iespēju robežās piedāvās nūjas tiem, kuriem uz pirmo nodarbību to vēl nav,” stāsta Veselības inspekcijas veselības veicināšanas koordinētāja Ingrīda Sniedze. Par nūjošanas nodarbību laikiem turpmāk informāciju varēs saņemt pie nūjošanas aktivitāšu grupas instruktores L.Janušas un I.Sniedzes.

Komentāri 2

Beard

Nenotureejos;-] nemirst.lv vairs neeksistee, tomeer, par sho teemu parupjsh raxc ir http://blogi.exs.lv/resurss/nemirst.lv/ saglabaataa txt, pashaa lapas apakshaa.

Tolaik komentaaros 1ns palieliijaas, ka nuujoshanu esot izgudrojis vinja vecteevs 1921. gadaa, kad peec nedeeljas kodiena pie radiem sniegs nokusis, sleepes pazaudeejis, un naacies izdomaat, ko teikt zinjkaariigajiem kaiminjiem, kaapee shis ar nuujaam 1en maajaas tenteree.

pirms 11 gadiem, 2010.05.11 01:14

Sports