Aicina pieteikties pludmales volejbola sacensībām “Katrīnas kauss” 2

18. jūnijā Alūksnes Pilssalas pludmales volejbola laukumos norisināsies 5. starptautiskās sacensības pludmales volejbolā “Katrīnas kauss”, kas būs arī Latvijas Tautas Sporta Asociācijas (LTSA) čempionāta 3. posms, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Druvis Mucenieks.

Kausa izcīņa, kā jau katru gadu, notiks gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Aizvadītajā gadā sacensības pulcēja ap 200 dalībnieku, un arī šogad to organizatori cer uz tādu pašu un vēl lielāku sportistu aktivitāti.

Pieteikties sacensībām ikviens šī sporta veida entuziasts var, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu, kas pieejama interneta vietnē http://www.odb.lv/KKauss/, kur pieejams arī sacensību nolikums. Pieteikšanās termiņš sacensībām ir līdz 2016. gada 16. jūnija pulksten 23.59. Visus interesējošos jautājumus par sacensību norisi aicinām uzdot sacensību organizatoriem rakstot uz e-pasta adresi [email protected], vai sazinoties ar  “Katrīnas kausa” direktoru Aivaru Baumani pa tālruni +371 26665654.

Sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem būs iespēja ielīgot Jāņus un  piedalīties jestrajās Zušu festivāla izdarībās, kā piemēram, konkursos “Gardie zuši” un “Ātrais alus”, dziedāt skaistākās ziņģes kopā ar Normundu Veļķeri un Arni Rappu, kā arī apmeklēt amatnieku tirdziņu. Vakarā Alūksnes Pilssalas estrādē Dailes teātra dziedošie aktieri, Juris Vaivods un novadnieka Laura Amantova vadītais “Mirage Jazz Orchestra” priecēs ar koncertu “Ne silts, ne auksts”, bet pēc koncerta uz zaļumballi aicina Vilnis Dumpis un “Deju orķestris”. Vairāk informācijas par 18. jūnija norisēm Alūksnē  www.aluksne.lv.

Komentāri 2

Volejbolists

Alūksniešos nemanīju, bet kas būtisks - šogad Alūksnē notiks arī Latvijas čempionāta posms http://pludmales.volejbols.lv/viriesu-cempionats tā kā tas būs olimpisko spēļu laikā, tad Samoilovu un Šmēdiņu Alūksnē neredzēt, Pļaviņš un Regža vēl uz OS nav tikuši, tā ka tie ir uz jautājuma zīmes. Bet nu ja nebūs citas sacensības tajā laikā, tad iespējams Alūksnē varēs redzēt to pašu Finsteru, Toču, Sorokinu, T.Šmēdiņu un spēcīgākos dāmu duetus. Augstas raudzes sacensības.

pirms 4 gadiem, 2016.06.04 17:51

Sports