Aicina pieteikties volejbola čempionātam 4

Sākusies pieteikšanās Alūksnes novada čempionātam volejbolā. Piedalīties tajā aicinātas sieviešu un vīriešu komandas, kas pārstāv Alūksnes un Apes novadus.

Sacensību galvenais tiesnesis vīriešu komandām būs Andris Zeltiņš ([email protected]), bet sieviešu komandām – Aivars Bebris ([email protected]). Komandu pieteikumi tiks gaidīti līdz nākamās nedēļas sākumam, sūtot tos uz sacensību galveno tiesnešu e-pastiem. Čempionāta norisi plānots veidot atkarībā no pieteikušos dalībnieku skaita. Par to tiks spriests komandu pārstāvju sapulcē, kas paredzēta otrdien, 31.janvārī, pulksten 18.00 Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolas angārā.

Komentāri 4

no septembra līdz aprīlim ir pietiekams laiks,lai noorganizētu.....

pirms 9 gadiem, 2012.01.27 19:54

fans...

jā,man kā sporta fanam ir interesanti apmeklēt novada sacensības.....bet vai tiešām ir prātīgi vienlaikus laist visus sporta veidus-cik saprotu tad februārī būs gan hokejs,volejbols,basketbols....plānojot drusciņ jāpadomā arī par skatītājiem,jo nav reāli visur paspēt....dēls man spēlē gan basketbolu,gan volejbolu ,un ir tā ,ka ir jāizvēlas..bet ko darīt,ja nav tik viegli to izdarīt?

pirms 9 gadiem, 2012.01.26 22:59

kooo??diez vai varēšu apvienot hoķi ar voli...:( nezinu,kas visu organizē,bet diez vai visu vajag laist kopā....

pirms 9 gadiem, 2012.01.26 22:49

Sports