Aicina sacensties pensionāru sporta spēlēs 14

Trešdien, 11.jūnijā, Alūksnes Pilssalas stadionā norisināsies pensionāru sporta spēles, kuras organizē Alūksnes pilsētas pensionāru biedrība "Sudrabs". Sporta spēlēs aicināti piedalīties gan pilsētas, gan novadu pensionāri.

Reģistrēšanās Pilssalas stadionā notiks pulksten 9.00, bet pulksten 10.00 sāksies sporta aktivitātes pensionāriem. Bie

“Biedrība uzrakstīja projektu portālā “ziedot.lv”, kas tika atbalstīts. Tā nu ar pašvaldības un Alūksnes pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skolas direktores Līgas Tomsones atbalstu mēs varam rīkot pasākumu sporta laukumā Pilssalā. Ir ieplānotas 16 sacensību disciplīnas, kas atbilst pensionāru sagatavotībai un vecumam,” viņa stāsta.

Ginta Poļaka, kas ir atbildīga par sporta spēļu norisi, piebilst, ka tās ir pirmās senioru sporta spēles, kas norisināsies visā novadā. Gaidāmi arī sadarbības partneri no Liepnas, Mālupes un Apes novada, kas piedalīsies sporta spēlēs. Visiem dalībniekiem būs vienādi krekli. Protams, neiztikt bez apbalvošanas – medaļām, diplomiem un vēl dažādiem muzikāliem, un sportiskiem pārsteigumiem.


“Aktivitātes būs atbilstoši pensionāru veselības stāvoklim. Piemēram, pupas atlasīt no zirņiem, ātrākā kamolu pārtīšana un vēl citas aktivitātes,” stāsta G.Tortuze. Viņa aicina pensionārus sportot un pārējos atbalstīt un just līdzi.

Komentāri 14

jezups

He,he,varēja ielikt Alūksnes stadiona bildi,lai pensionāri nelolo ilūzijas,ka skriet varēs pa skriešanai paredzētu segumu!
Mums jau Pilssalā nav stadions,bet gan futbola laukums ar skriešanai nepiemērotu segumu apkārt!

pirms 6 gadiem, 2014.06.06 19:40

Dana

kurš no mūsu pendžiem var paskriet - bada nomocīti, slimi (neārstēti) , nožēlojamākie pensionāri eiropā! Atraktivitāte bieži robežojas ar stulbumu.

pirms 6 gadiem, 2014.06.07 15:53

...

Forša diena--kurš gudrinieks to izdomāja???
Vai tik tā gadījumā nav darba diena--ko tad Jūs gribat? Ielikt ķeksīti vai tiešām uzaicināt cilvēkus uz aktivitātēm???

pirms 6 gadiem, 2014.06.07 16:26

Mr_Laukuvecis

Nesapratu, par ko uztraukums. Par to, ka netiks strādājošie pensionāri?

pirms 6 gadiem, 2014.06.07 20:03

Es gan priecājos

par mūsu aktīvajiem pensionāriem! Rakstā skaidri norādīts - Aktivitātes būs atbilstoši pensionāru veselības stāvoklim! Neviens neliks krosu skriet! Galvenais ir kopā sanākšana un prieks!

pirms 6 gadiem, 2014.06.07 19:46

jezups

Vispār jau krosu pa stadionu neskrien!
Nu ja iztiks vispār bez skriešanas,tad labi!
Bet tad jau nav par sporta spēlēm jāsauc!

pirms 6 gadiem, 2014.06.07 20:43

Laukuvecim

Kaut vai tas,ka liela daļa,izņemot Tevi , nevarēs aiziet -paskatīties.

pirms 6 gadiem, 2014.06.07 20:05

Jezup:D

Ko streso? Ieteiktu tev arī sporta aktivitātes. Tās mazina stresu.

pirms 6 gadiem, 2014.06.07 21:47

atbalstītājs

Ko jūs te stresojat un ņirgājaties? Pajautājiet Gulbeniešiem un viņu senioru sporta spēļu organizētājiem, par šo doto iespēju sanākt , kustēties, priecēt un uzturēt vēl savu pašapziņu."istajā sportā lai piedalās tie, kas ir sportisti, bet šeit lai ir masu un dzivesprieka pasākums! Lai veiksme un prieks ir šajā dienā!

pirms 6 gadiem, 2014.06.07 22:47

krokusiņš

Jauki!Sen vajadzēja šādu pasākumu!Var taču pašpikot,kā šādus pasākumus organizē citos novados!

pirms 6 gadiem, 2014.06.08 09:44

Aivars

Es gan dzirdēju, ka sporta spēles rīko "Sudrabs" saviem biedriem un pilsētas pensionāriem, kuriem veselība ļauj piedalīties un - ka it kā aicināti daži pagasti, ar kuriem biedrībai regulāra sadarbība, kā vērotāji, gan ar iespēju piedalīties spēlēs. Vai tad visam Alūksnes un Apes novadam šādas spēles nevarēja izdomāt novada lielais pensionāru boss, laikam Ceļmillera kungs? Tas būtu jauks pasākums visiem. Domāju, ka apmeklēšu ari pats trešdien pasākumu, gan kā vērotājs, jo tāds ir senioriem Alūksnē pirmo reizi. Lai veicas dalībniekiem!

pirms 6 gadiem, 2014.06.08 17:01

saule

Ļoti labi, ka mūsu novadā ir tik aktīva pensionāru biedrība Sudrabs ar viņu vadītāju Gitas kundzi ,noorganizēt tādu pasākumu vajaga lielu drosmi un enerģiju, šajā kontekstā būtu ko pamācīties novada vadošajiem kultūras darbiniekiem un izpildvarai un ja par sporta laukuma skriešanas segumu tad tas jāpateicas būvnieka Švolmaņa kunga personā jo viņš jau ieklāja lētāko segumu, tādus jau kādreiz tikai aiz nabadzības klāja, bet kāpēc to šajos gados ieklāja Alūksnē, var jau projektā redzēt ,kas bija paredzēts un pajautāt Švolmaņ kungam, kāpēc tika samainīts, tā ir ļoti liela necieņa pret savu pilsētu.

pirms 6 gadiem, 2014.06.09 08:18

hm

vispār , ja izlasa rakstu, tur ir rakstīts, ka -

Sporta spēlēs aicināti piedalīties gan pilsētas, gan novadu pensionāri.

pirms 6 gadiem, 2014.06.10 16:20

Sports