Aicina skolēnus piedalīties hokeja fanu konkursā

Gaidot Pasaules čempionātu hokejā, Latvijas Hokeja federācija (LHF) un „Persil” aicina 6 līdz 16 gadus jaunus Latvijas skolēnus piedalīties konkursā par labākā hokeja fana titulu. Konkursa dalībniekiem līdz 15. aprīlim jāiesūta zīmēts, filmēts vai rakstveidā aprakstīts savs fanošanas veids. Trīs labāko darbu autori iegūs iespēju klātienē vērot Latvijas hokeja valstsvienības spēli Pasaules čempionātā Manheimā, Vācijā.

Konkursam sagatavotais darbs ir jānosūta līdz 15. aprīlim pa pastu uz adresi: „Henkel Latvija”, Ropažu iela 10, Rīga, LV-1039, vai pa e-pastu uz adresi: [email protected], vai arī lejupielādējot savu darbu konkursa mājas lapā: www.lhf.lv/persil, informē Vita Ļebedeva no Latvijas Hokeja federācijas.

Trīs labāko darbu autori kopā ar vienu no vecākiem vai citu pilngadīgu pavadoni, iegūs pilnībā apmaksātu braucienu, uzturēšanos un iespēju vērot klātienē Pasaules čempionātā hokejā Latvijas un Šveices valstsvienību spēli, kas notiks šā gada 8. maijā Manheimā, Vācijā. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 29. aprīlī „Arēnā Rīga” Latvijas un Baltkrievijas valstsvienības pārbaudes spēles laikā. Papildus pieci konkursa uzvarētāji, Latvijas Hokeja federācijas favorīti, saņems biļetes uz Latvijas un Baltkrievijas valstsvienību pārbaudes spēli.

Vairāk informācijas par konkursa darbu vērtēšanas komisiju, kritērijiem darbu vērtēšanā un konkursa veicināšanas balvām var iegūt mājas lapā: www.lhf.lv/persil.  

Sports