Aicina uz Latvijas strādājošo sporta spēlēm Ozolniekos

Latvijas Tautas sporta asociācija no 20. līdz 22.augustam organizē Latvijas Strādājošo sporta spēles, kas šoreiz notiks Ozolniekos. Tajās aicinātas piedalīties organizāciju, uzņēmumu, pilsētu, novadu un pagastu komandas un individuāli dalībnieki.

Strādājošo sporta spēles tiek organizētas, lai veicinātu strādājošo un viņu ģimenes locekļu fiziskās un garīgās veselības saglabāšanu, nostiprināšanu un darba spēju atjaunošanu. Tā būs arī lieliska iespēja gan aktīvi un veselīgi atpūsties, gan saliedēt darba kolektīvu un veicināt sadarbību starp nozaru darba kolektīviem. Spēļu programmā ir iekļauti dažādi sporta veidi vairākām vecuma grupām, piemēram, vieglatlētika, volejbols, basketbols, peldēšana, minifutbols, šautriņu mešana, novuss un citi, no kuriem katrs var izvēlēties sev tīkamāko vai piedalīties vairākos.

Strādājošo sporta spēles šogad notiks jau 17.reizi. Tajās vienmēr piedalās liels skaits darba kolektīvu no visas Latvijas. Līdz šim tās ir notikušas Ogrē, Bauskā, Kandavā, Aizkrauklē, Siguldā, Valmierā, Jēkabpilī, Ventspilī un citur.

Sīkāka informācija, sporta spēļu nolikums un pieteikuma anketa atrodama Latvijas Tautas sporta asociācijas mājas lapā "www.sportsvisiem.lv". Pieteikties sacensībām var līdz 18.augustam.

Sports