Aizvadītas pirmās spēles

Šonedēļ sācies Alūksnes pilsētas čempionāts minifutbolā, kurā iesaistījušās 10 komandas.

Pirmās spēles komandas aizvadīs divu apakšgrupu sadalījumā, informē sacensību galvenais tiesnesis Mārtiņš Meistars. Pirmajā apakšgrupā iekļuvušas FK „Alūksne”, FK „Ozoli/ AZ Jaunlaicene”, „Gaujiena”, „Jaunanna” un „Liepna”, bet otrajā – „ABJC” (pārstāv Alūksnes Bērnu un jauniešu centru), „Kājnieku skola”, „SKII” (pārstāv Strautiņu sociālās korekcijas izglītības iestādi), „Vidaga” un „Ziemeļvējš” no Alsviķiem.

Otrdien Alūksnes Pilssalā norisinājās pirmās spēles, kas beigušās ar sekojošiem rezultātiem: „Jaunanna” – FK „Ozoli/ AZ Jaunlaicene” 1:1 (vārtus guva: Raimonds Siliņš – Jevgenijs Ļepjoškins), „Kājnieku skola” – „Ziemeļvējš” 1:1 (vārtus guva: Aivars Baumanis – Raitis Skudra), FK „Alūksne” – „Liepna” 5:0 (vārtus guva: Oļegs Kodaļevs (4), Ivo Ausējs).

Nākamās spēles paredzētas svētdien: pulksten 10.00 „SKII” – „ABJC”, pulksten 11.00 „Liepna” – „Gaujiena” un „Vidaga” – „Ziemeļvējš”, pulksten 12.00 FK „Alūksne” – „Jaunanna”, pulksten 13.00 „ABJC” – „Vidaga” un „Gaujiena” – FK „Ozoli/ AZ Jaunlaicene”.

M.Meisters ziņo, ka FK „Alūksne” sadarbībā ar Alūksnes pilsētas domi organizētais čempionāts norisināsies vēl visu nākamo nedēļu, kur spēles plānotas otrdienas un ceturtdienas vakaros pulksten 18.00, bet svētdien – turnīra izšķirošās spēles un noslēgums. Tajā tiks apbalvotas pirmās trīs vietas ieguvušās komandas, kā arī labākie spēlētāji un tiesnešu brigāde: Igors Krūmiņš, Rolands Ozoliņš, Aleksandrs Vergazovs un Mārtiņš Meisters.

Sports