Alūksne gaida noturīgas ziemas atgriešanos

Ieilgušie ziemai neraksturīgie laikapstākļi nedaudz mainījuši Alūksnes novada ziemas sporta centra “Mežinieki” aktivitāšu plānus februārī, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Atsevišķus iecerētos ziemas sporta pasākumus skārušas izmaiņas, taču attiecībā uz mēneša otrā pusē plānotajām sportiskajām aktivitātēm vēl saglabājas iespēja tās īstenot, ja Alūksnē atgriezīsies noturīgi ziemas apstākļi, kā to sola prognozes.

Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris norāda, ka ziemas sportam nepiemērotie laika apstākļi visvairāk kaitējuši 11. februārī “Mežiniekos” plānotajam Nacionālo bruņoto spēku čempionātam distanču slēpošanā, kas atcelts. Savukārt uz martu pārcelts no 19. līdz 21. februārim paredzētais Latvijas čempionāts orientēšanās sportā ar slēpēm, kura norises vieta bija gan ziemas sporta centrs “Mežinieki”, gan arī Veclaicenes pagasta teritorija.

Pagaidām izmaiņu nav 26. un 28. februārī “Mežiniekos” plānotā Latvijas čempionāta biatlonā un 26. februārī paredzētā DION Sportlat slēpojuma “Alūksne 2016” sakarā. Sagaidāms, ka Latvijas čempionātā biatlonā uz starta Alūksnē varētu redzēt visas pašreizējās mūsu valsts biatlona izcilības un, protams, arī mūsu vietējos jaunos biatlonistus. Savukārt nu jau vairākus gadu desmitus senām tradīcijām apvītajam slēpojumam “Alūksne” ikviens dalībnieks var pieteikties gan www.sportlat.lv mājas lapā, gan arī uz vietas slēpojuma dienā. Iepriekš norādītajā mājas lapā arī pieejams slēpojuma nolikums un precīza informācija par pieteikšanās kārtību.

Protams, šo pasākumu rīkošanas iespējas būs atkarīgas no laika apstākļiem, tādēļ aicinām sekot līdzi informācijai!

Sports