Alūksnē rīko vindsērfinga sacensības

Alūksne izvēlēta par norises vietu Eiropas kausa pirmajam posmam ziemas vindsērfingā, kas rīt un parīt notiks uz Alūksnes ezera ar bāzes vietu lauku tūrisma un atpūtas centrā „Jaunsētas".

Sacensību organizatore Ieva Meļko norāda, ka šis ir vērienīgākais starptautiskais ziemas vindsērfinga pasākums. Tas apliecina šī sporta veida arvien pieaugošo popularitāti tajās valstīs, kur iespējams nodarboties ar vindsērfingu gan vasarā, gan ziemā. Alūksnē rīkotais posms būs pirmais no astoņiem posmiem, ko tālākajā kausa izcīņas gaitā plānots rīkot Polijā, Čehijā, Baltijas un Skandināvijas valstīs laikā no šāgada janvāra līdz martam.

 

Lai gan precīza informācija par to, kādi sportisti piedalīsies sacensībās un kad tiks dots starts, nav zināma, I.Meļko atklāj, ka ikviens interesents aicināts doties uz sacensībām paredzēto vietu jau šodien, 2.janvārī, kad, sākot no pulksten 12.00, ikvienam tiks dota iespēja izmēģināt savus spēkus vindsērfinga testa braucienos.

 

Šie braucieni notiks sadarbībā ar pasākumu ģenerālsponsoriem ledus dēļu ražotājiem „Hiberna", kas nodrošinās interesantus ar nepieciešamo inventāru, ļaujot ikvienam iepazīties ar „ātru, dinamisku, kā arī videi draudzīgu sporta veidu".

Sports