Alūksnes jaunie biatlonisti šodien dodas uz Pasaules čempionātu 2

`Sodien, 16. februārī, uz Pasaules biatlona čempionātu jauniešiem un junioriem, kas notiks Baltkrievijā, dodas Latvijas jauno biatlonistu komanda, kuras sastāvā arī trīs alūksnieši – Regīna Rudzīte, Ingus Deksnis un Vladislavs Ņedaivodins. Sestdien Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji saviem sportistiem un viņu trenerim Sergejam Sverčkovam vēlēja veiksmīgu startu sacīkstēs.

Alūksnes jaunajiem biatlonistiem Ingum Deksnim un Vladislavam Ņedaivodinam šis būs otrais pasaules čempionāts. Atgādināsim, ka pērn ar Alūksnes novada pašvaldības atbalstu jaunieši kopā ar treneri devās uz čempionātu Amerikas Savienotajās Valstīs, kur augstāko rezultātu – 8. vietu iedzīšanas sacensībās - uzrādīja Ingus Deksnis. Savukārt Regīna Rudzīte nupat atgriezusies no dalības Eiropas jaunatnes olimpiādē.

Pasaules čempionātā Latviju pārstāvēs kopumā 12 jaunie sportisti. Sacensības notiks Raubičos, 35 kilometrus no Minskas, kas, kā vērtē Alūksnes jauno biatlonistu treneris S. Sverckovs, ir liela bāze ar smagām trasēm. Alūksnes biatlonisti vēl pēdējo gadu šādās sacensībās startēs jauniešu grupā, bet nākamgad būs jāsacenšas jau junioru konkurencē.

Pirms došanās uz sacensībām sestdien visi trīs čempionāta dalībnieki ziemas sporta centrā „Mežinieki” vēl pieslīpēja gan šaušanas prasmes, gan slēpojuma ātrumu trenera Sergeja Sverčkova vadībā. Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji – Kultūras un sporta nodaļas vadītāja Sanita Eglīte un sporta darba organizators Vilnis Veļķeris - tikās ar jauniešiem un viņu treneri, dāvinot Latvijas valsts karodziņus, spēcinošas veltes un vēlot veiksmīgu startu.

"Protams, ceram uz visaugstākajām vietām, bet viss atkarīgs no šaušanas un psiholoģijas. Ja viss būs labi ar psiholoģisko sagatavotību, tad būs arī rezultāts," tā savu sportistu sagatavotību vērtē treneris.

Pirmās sacensības ar alūksniešu piedalīšanos notiks trešdien, 18. februārī, bet mūsu sportistu atgriešanās mājās paredzēta 24.februārī.

Komentāri 2

Sports