Alūksnes jaunieši – labākie basketbolisti Vidzemē 1

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas komanda uzvarējusi Vidzemes reģiona skolēnu sporta spēlēs basketbolā.

Ģimnāzijas sporta skolotājs Igors Krasts atklāj, ka šādas sacensības notiek ik gadu. Vispirms tiek noskaidrotas labākās skolu komandas novada mērogā, bet pēc tam – reģionā. “Pēdējo 20 gadu laikā alūksniešiem uzvarēt izdevies tikai divas reizes,” viņš apgalvo, piebilstot, ka vairums puišu ir Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas basketbola trenera Jāņa Nīkrenča audzēkņi.

Izšķirošajās spēlēs par Alūksnes pretiniekiem kļuva pārstāvji no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Limbažu 3.vidusskolas, Allažu pamatskolas, Smiltenes ģimnāzijas un Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas. Pirmās spēles komandas aizvadīja divās apakšgrupās, no kurām tālāko cīņu turpināja divas labākās. Finālā par alūksniešu pretiniekiem kļuva Smiltenes ģimnāzija, kas uzveikta ar 46:23. Otrajā pārī starp Allažu pamatskolu un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāziju ar 68:28 uzvarēja cēsinieki.

Spēlē par 1. - 2.vietu tikās Alūksnes un Cēsu pārstāvji. Cēsinieki alūksniešiem piekāpās ar 43:52. Par 3.vietas ieguvējiem kļuva smiltenieši. Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas komandas spēlētājs Reinis Mednis atzīts par labāko turnīra spēlētāju. Šodien komanda devusies uz Rīgu, lai sacenstos par uzvaru visu Latvijas reģionu labāko skolu komandu konkurencē.

Komentāri 1

arčija fans.

Es jūtu, Arturam vajg pieteikties NBA draftam, 100 punkti pirmā kārtā paņems Buļi. GO ARČĪ.

pirms 9 gadiem, 2012.04.02 15:47

Sports