Alūksnes slēpojumā nepārspēts paliek madonietis 1

Vakar Alūksnes novada ziemas sporta centrā “Mežinieki” norisinājās tautas slēpojums “Alūksne 2010”. Šis bija pēdējais tauta slēpojums pirms Latvijas olimpiādes un Alūksnes mežu un pakalnu ieskautajā trasē devās tuvu 300 dalībniekiem.

Dalībnieki startēja vairākās vecuma grupās un atbilstoši fiziskajai formai vecai distanci sākot no 3 līdz pat 22 kilometru garumā.  Vēl pirms starta Alūksnes novada priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers ikvienam dalībniekam vēlēja veiksmi un uzstādīt katram savu šīs ziemas personīgo rezultātu. Un veiksme tiešām līdzās stāvēja madonietim Raivim Zīmelim, kas kopvērtējumā  slēpojumā uzrādīja labāko rezultātu. Aiz sevis viņš atstāja Lauri Puriņu no Pļaviņu sporta kluba un alūksnieti Gintu Rozenbergu, kas attiecīgi ierindojās 2. un 3.vietā. Jāpiebilst, ka balvas no Alūksnes novada pašvaldības par labiem startiem saņēma arī vairāki alūksnieši.

Vairāk foto

Visi rezultāti šeit .

Komentāri 1

vietējais

Par operativitāti jau nu Agitai žetons! :) Gaidīšu turpinājumu par labākajiem dažādās vecuma grupās un citu alūksniešu rezultātiem.

pirms 11 gadiem, 2010.02.28 17:46

Sports