Alūksnes turnīrā uzvar gulbenieši 15

„Ghetto Basket" ielu basketbola turnīrā pirmdien Alūksnes Pilssalas stadionā uzvaru vīriešu grupā izcīnīja Latvijas Universitātes basketbolista Ingara Aizpura pārstāvētā Gulbenes komanda "Respect You".

Gulbenes komanda gandrīz pilnā tumsā notikušajā finālā ar 11:7 pārspēja Iecavas komandu “Black Sport”, savukārt gulbenieša Normunda Lišika un alūksniešu Kaspara Paegles un Jāņa Kliesta komanda "Leprikons" turnīrā palika 3.vietā. Vīriešu grupā spēlēja 20 komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās pa desmit vienībām, aizvadot apļa turnīru. Deviņās spēļu kārtās kļuva zināmi patiesi labākie, kuri cīņas turpināja izslēgšanas turnīrā.

Sieviešu komandu konkurencē uzvarēja rīdzinieces ar komandas nosaukumu “Pats”. 2.vietu izcīnīja Alūksnes komanda “Gacho”, kurā apvienojušās Dina Vītola, Karīna Kica un Žanete Tomsone, savukārt 3.vietu sieviešu konkurencē ieguva komanda "Roxana & Co" jeb alūksnietes Sindija Iesalniece, Monta Sondore, Beāte Kovgere un Inese Boroduško. U16 grupā 1.vieta Madonas komandai "King Pong", 2.vieta komandai Gulbenes komandai "Dūži", bet 3.vieta alūksniešu Oskara Svara, Reiņa Medņa, Reiņa Stahovska un Jāņa Kivriņa komandai “ACK”. Jaunāko bakstetbolistu grupā U12 uzvaru izcīnija madonieši otrajā pozīcijā atstājot Alūksnes komandas "Grauzdiņi" puišus - Kalvi Medni, Raivo Bužu, Niklāvu Ogņevu un Marku Gorski.

Kopumā Alūksnē startēja 37 komandas. Otrs “Getto Basket” turnīrs Alūksnē notiks pilsētas svētku ietvaros 4.augustā.

Vairāk foto šeit

Komentāri 15

Labāk beigsim citus no***. Mēs dzīvojam kaimiņos un nevajadzētu cits citu apvainot. Citam veicas, citam neveicas. Šie komentāri neko nelīdzēs, tieši otrādāk - pazeminās katra IQ. Katrs lemj savu likteni, ne cits.

pirms 8 gadiem, 2012.07.12 20:13

Ejat smirdīgie malēnieši DDDDDDDDDD :):):)un sēžat savas ilūzijās smieklīgie.

pirms 8 gadiem, 2012.07.12 19:59

Nols

Man ir prieks par savējiem, ka vinnēja! :) Man vienalga, ko domājat, skauģi. Labāk paturiet sevī negatīvo. Ja nemāk zaudēt, tad nav jēgas spēlēt. :)

pirms 8 gadiem, 2012.07.11 23:24

Kristaps Marķitāns

Uzvarēja posmu, ienāca alūksniešiem.lv un izlika žulti,par tiem gadiem,kad netika Alūksniešiem garām.