Alūksnes Ziemas sporta festivāla aktualitātes 1

Laika apstākļi ir ieviesuši zināmas korekcijas šīs nedēļas nogalē – no 27. februāra līdz 1. martam - Alūksnē notiekošā Ziemas sporta festivāla „Alūksne 2015” programmā.

Informējam, ka sakarā ar nepiemērotiem apstākļiem nenotiks šādas plānotās festivāla norises:

sestdien, 28. februārī – hokeja turnīrs, slidošana, auto ledus sprints, ziemas sporta aktivitātes bērniem un jauniešiem Pilssalā, minirallijs „Marienburga 2015”;

svētdien, 1. martā – hokeja turnīrs.

Tomēr, neskatoties uz to, ka atsevišķu sporta veidu norises nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ rīkotajiem šoreiz nācās atcelt, Alūksnes Ziemas sporta festivālā būs vēl gana daudz aktivitāšu, ko varēsiet vērot. Tā jau piektdien, 27. februārī, pulksten 12.00 ziemas sporta centrā „Mežinieki” tiks dots starts Latvijas biatlona čempionāta sprinta sacensībām.

Sestdien, 28. februārī, no pulksten 10.00 Pilssalu un Alūksnes ezera ledu pie salas sāks apdzīvot Latvijas nacionālā čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā dalībnieki, pulksten 11.45 „Mežiniekos” startēs DION Sportlat slēpošanas sacensības „ALŪKSNE 2015”, no pulksten 12.00 notiks arī kaitborda paraugdemonstrējumi un apmācība uz Alūksnes ezera ledus (pretim „zirgu dzirdinātavai” uz ceļa Alūksne - Kolberģis), savukārt vakarā pulksten 19.00 - snovborda šovs „Tempļakalna kausa izcīņa” Tempļakalnā.

Svētdien, 1. martā, pulksten 9.00 sāksies zemledus makšķerēšanas sacensības uz Alūksnes ezera (reģistrācija atpūtas kompleksā „Jaunsētās”), no pulksten 10.00 – skijoringa sacensības Pilssalā, no pulksten 11.00 - kaitborda paraugdemonstrējumi un mācības uz Alūksnes ezera ledus, pulksten 12.00 „Mežiniekos” atkal startēs Latvijas čempionāts biatlonā, šoreiz - visās grupās sacensības ar kopējo startu.

Gan piektdien, gan sestdien notiks arī atpūtas pasākumi vietējos atpūtas klubos „Prelūdija un „Cita opera”.

Aicinām apmeklēt!

Komentāri 1

lasu...

Ak, šīs kafeinīcas... Kā afišas veidotājiem ar latviešu gramatikas zināšanām?

pirms 5 gadiem, 2015.02.26 16:36

Sports