Alūksnes Ziemas sporta festivāls: Latvijas biatlona čempionāta sprinta sacensības 3


Komentāri 3

viedoklis

Viela pārdomām organizatoriem - lai piedalītos slēpošanas sacensībās pašmāju dalībnieki maksāja 6 EUR dalības maksu, bet iebraucēji 15 EUR, Gana liela dalībmaksa, vai ne? Zinu dažus cilvēkus , kas ieņēma godalgotās vietas - vīriešu disciplīnā profesionāļiem ( pieaugušie, nezinu kā pareizi saucas kategorijas), puisis ieņēm godalgoto vietu par to balvā saņēma tikai vitamīnu paciņu, labi, ka medaļu neaizmirsa iedod, bet tautas kategorijā 1. vieta nebija nekā vērta - pat nieka medaļai ( ko var arī Pie Zvejnieka nopirkt ) nepietika naudas? žēl gan ka tā, es domāju, ka tie cilvēki , kas ieguva godalgotās vietas bija gan pelnījuši vairāk. lai cik jauki svētki būtu izdevušies, bija cilvēki, kas aizbrauca ar rūgtumu sirdī

pirms 6 gadiem, 2015.03.03 21:50

eziz

Slēpojums tak bija Sportlata pasākums. Tajā jau visus gadus uzvarētājiem tiek dāvāti sponsoru vitamīni!Viņiem galvenās balvas ir visa gada noslēguma vērtējumāun dalībnieki to labi zin!

pirms 6 gadiem, 2015.03.03 21:54

skii pro

Pats kādreiz esmu guvis godalgotu vietu tautas slēpojuma! Medaļas manuprāt nekad tur nav devuši :D
Vienreiz ''ābolīti'' (ko likt zem pakaļas un no kalna šļūkt un otro reizi lukturīti)... balvas vienmēr tur ir grandiozas! Cik atceros pat diplomus sliņķi nebija izsnieguši!

pirms 6 gadiem, 2015.03.05 01:17

Sports