Alūksnieši iekļūst LBL3 ceturtdaļfinālā 3

Basketbola kluba (BK) “Alūksne” komanda iekļuvusi Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas (LBL3) čempionāta labāko astotniekā, kas turpinās cīņu par uzvaru turnīrā. Tas izdevies, pateicoties vakar izcīnītajai uzvarai pār “Ķeizarmežu”, kas uzveikti ar 67:55.

Tā ir otrā šīgada uzvara, kas gūta pēc četru zaudējumu sērijas. “Sezonas otrajā pusē mums bija ļoti nepateicīgs kalendārs. Pirmajā aplī mums bija septiņas mājas spēles un divas izbraukumā, bet otrajā sanāca pretēji – tikai divas mājas spēles un septiņas izbraukumā. Tā kā esam jauna komanda, tad pirmais aplis pagāja, kamēr puiši iespēlējās, savukārt otrajā, kad reāli varējām sākt spēlēt, pastāvīgi nācās doties izbraukumā, kas radīja papildus slodzi,” priekšsacīkšu izskaņā piedzīvotās neveiksmes skaidro komandas treneris un BK “Alūksne” vadītājs Juris Iesalnieks. Vakar notikusī spēle abām komandām izrādījās pēdējā un izšķirošā. Abām bija vienāds uzvaru un zaudējumu skaits, tāpēc spēles iznākums noteica, kura tiks labāko astotniekā un iegūs tiesības turpināt cīņu par uzvaru turnīrā. Šoreiz pārāki izrādījās alūksnieši.

“Prieks par puišiem. Viņi bija to pelnījuši. Lai gan sezonas laikā gāja visādi, pēdējās spēles pierādīja, ka varam cīnīties ar visām vadošajām komandām. Pat tad, ja zaudējām, tas vairs nenotika ar tik ievērojamu starpību, kā čempionāta pirmajās spēlēs,” uzsver J.Iesalnieks. LBL3 čempionāta ceturtdaļfināla spēles plānotas laikā no 12. līdz 21.martam. Par alūksniešu pirmajiem pretiniekiem kļūs turnīra tabulas līderi – komanda “Dartija”, ar kuru tiks aizvadīta viena mājas un viena izbraukuma spēle. “Tad jau redzēs, kā mums veiksies pirmajā spēlē, tomēr bez cīņas neko neatdosim,” sola komandas treneris. Bez alūksniešiem un “Dartijas” labāko astotniekā iekļuvušas komandas “ViA”, SK “Limbaži”, “Kvēle”, “Salacgrīva”, “Saulkrasti” un “Carnikava”. Ārpus astotnieka palika “Ķeizarmežs” un “Jūrmala”.

BK “Alūksne” komandā spēlē Artūrs Šelders, Kārlis Vītols, Kaspars Bērziņš, Klāvs Bērziņš, Normunds Lišiks, Ronalds Tomsons, Valters Šelders, Rūdolfs Sviklis, Kristaps Liberts, Igors Golovko, Artūrs Kļaviņš, Sandris Sniedze, Niks Gaigalietis, Jānis Strapcāns, Matīss Pūpols, Jānis Kliests, Krišjānis Graudiņš un Raivis Bērziņš.

Komentāri 3

Sports