Apē būs velo maratons 1

25. jūlijā pulksten 12:00 Apes mototrasē notiks Philips MTB Maratona trešais, noslēdzošais posms. Solās būt ļoti interesantas sacensības gan profesionāliem sportistiem, gan cilvēkiem, kas vēlas pavadīt saturīgu nedēļas nogali kopā ar ģimeni sportojot.

Kā jau Apē ierasts, MTB Maratona dalībnieki iebrauks arī Igaunijas teritorijā, kur trase vedīs pa Paganamaa dabas parku un jums būs iespēja sajust Peļļu-Kornetu gravas noslēpumainību un burvību!
Sacensību dalībniekiem, tāpat kā citos TREK-PHILIPS MTB Maratona posmos būs iespēja piedalīties 30km vai 55 km garā braucienā, informē Apes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane.

TREK-PHILIPS MTB Maratoni citu vidū izceļas ar to, ka pie patīkamām balvām tiek pilnīgi visi bērnu brauciena dalībnieki no 3 līdz 12 gadu vecumam, bet garo distanču dalībnieki varēs izlozēt vairākas vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem – PHILIPS, TREK, THULE, SIS, TELE2, BONTRAGER.
Arī sportiskais azarts Apē būs augsts, jo pulcēs labākos Latvijas riteņbraucējus no komandām TREK-PHILIPS, NN Sporta klubs, ZZK, Rietumu-Delfin un citām. Sacensībām pieteikušies arī spēcīgākie MTB braucēji no Igaunijas un Lietuvas.

Līdz šim Latvijā nebijis ir arī dalībnieku izkārtojums starta koridoros – te vietas ieņem nevis pēc ranga vai iepriekšējiem rezultātiem, bet pēc pašu novērtējuma un sportiskās formas (1. koridors – tie, kas finišēs ātrāk par 2.5h, 2. koridors – 2.5-3h, 3. koridors – 3-4h, 4. koridors – vairāk par 4h).

Komentāri 1

bet

20. jūlijā 11.30 pie Apes uz Latvijas- Igaunijas robežas sagaidīsim cita velomaratona- "Tour de Lat Est" braucējus, kas 11. jūlijā Siguldā jau sākuši savu maršrutu. 12.00 no Apes viņi dosies tālāk caur Kornetiem (vai Jaunlaiceni ) uz Alūksni, Gulbeni... Aicinām sagaidīt un arī pievienoties braucienam!

pirms 10 gadiem, 2010.07.14 09:29

Sports