Apē notiks sportiska un jautra „Vasaras jezga”!

Sestdien, 22.augustā „Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Ceļā uz sportisku sabiedrību pierobežas pašvaldībās” (SPORTBORDER) ietvaros aktīvi un sportiski atpūsties aicinās Ape. „Būs dažādas interesantas sportiskas aktivitātes, kurās varēs piedalīties gan pilsētas iedzīvotāji, gan viesi”, informē  Apes sporta darba organizatore Aija Latika. 

Jau 10.00 pilsētas smilšu laukumos sāksies pludmales volejbola sacensības. Šo turnīru Apes smilšu laukumos rīkos Apes novada 202. jaunsargu vienība sava instruktora Jura Ozoliņa vadībā. Paredzēts, ka šajā laikā sacensības tirgus laukumā varēs sākt arī strītbola spēlētāji.
Pārējās sporta aktivitātes šajā dienā notiks, sākot no 11.00. Florbola komandas pulcēsies vecajā sporta zālē, tajās būs 5:5 spēlētāji (ieskaitot vārtsargu), bet dalībnieku vecums šajā sacensību veidā - no 12 līdz 17 gadiem. Šīs sacensības organizē hokeja klubs „Ape” , un galvenā tiesneša pienākumus ir uzņēmies Andis Pops.

Vairākos sporta veidos būs jaunumi. „Paredzēts, ka basketbola soda metieni tiks summēti ar izpildītajiem trīspunktu metieniem. Notiks apeniešu iecienītā šautriņu mešana, kurā var piedalīties visu vecumu dalībnieki. Tā šoreiz notiks netradicionālā veidā. Arī mešanas disciplīna būs savādāka nekā citās sporta dienās”, iecerēto pagaidām noslēpumā saglabā A. Latika. Bez tam notiks  arī spēkavīru sacensības riepas velšanā.

 „Vienlaikus pie tirgus laukuma pie bērziem notiks  sportiskas  aktivitātes ģimenēm”, stāsta Aija. Ģimeņu komandas ir aicinātas piedalīties golfa spēlē, sacensībās ar lēkājamajām bumbām. Savukārt pie ugunsdzēsēju depo pirmsskolas vecuma bērniem notiks sacensības līkloču braukšanā ar velosipēdiem. Atsevišķi tiks vērtēti bērni divriteņu un trīsriteņu braucienos. Šīs sacensības vadīs Apes brīvprātīgie ugunsdzēsēji Mihaila Brīdaka vadībā.

Būs arī citi jautri un interesanti sacensību veidi, tā kā būs iespējams katram izvēlēties nodarbi sev pa prātam. Ir solījuši ierasties arī atrakciju - batutu un velokartu - piedāvātāji, tā kuplinot izklaides iespējas šajā sportiskajā dienā.

Sports