Apē uzvar “Apiņi” 5

Ar Apes komandas “Apiņi” atkārtotu uzvaru noslēdzies Apes novada 2012.gada basketbola čempionāts.

Komandā spēlēja Rimants Krievāns, Kārlis Latiks, Salvis Vītoliņš, Kalvis Kalniņš, Raitis Semjonovs, Valērijs Antropovs, Nauris Liberts, Raivis Levans, Māris Latiks un divi viespēlētāji no Alūksnes - Valters Šelders un Jānis Kliests. 2.vietu izcīnīja, 2010.gada čempionāta uzvarētāji, komanda “Trapene”, 3.vietu - “Gaujiena”, 4.vietu - “Seniori” (Smiltene), 5.vietu – Apes komanda “Virsaitis”, bet 6.vietā ierindojās BJSS “Smiltene”.

Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju tika atzits alūksnietis Valters Šelders, otrs rezultatīvākais Kārlis Latiks, trešais – Artis Joksts (“Trapene”). Katrā komandā labākie spēlētāji bija – Emīls Gaismiņš no BJSS “Smiltene”, Normunds Liepa no “Seniori”, Roberts Jansons no “Virsaitis”, Ritvars Ņeupokojevs no “Gaujiena”, Emīls Gailītis no “Trapene” un Nauris Liberts no “Apiņi”.

Sacensību galvenais tiesnesis Juris Ozoliņš norāda, ka čempionāts norisinājies veiksmīgi. “Piecos, sešos sabraukumos sešas komandas izspēlēja divus spēļu apļus. Mūsu nolikums neparedzēja pusfinālu un finālā un šāds sacensību veids ir sevi attaisnojis. Katra sabraukuma diena un spēlē bija interesanta. Zālē vienmēr bija līdzjutēji un nebija tā kā citviet sacensības, ka skatītāji sanāk tikai uz fināla spēli,” stāsta J.Ozoliņš un atzīst, ka intriga par čempionātā uzvarētāju saglabājusies līdz pat pēdējai sacensību dienai. “Sestdien pirmajā spēlē tikās “Gaujiena” un “Seniori” un tieši šī spēle izšķīra bronzas medaļas ieguvējus. Pirmajā aplī savstarpējā spēlē bija uzvarējuši “Seniori”. Spēle bija interesanta un rezultātā uzvaru izcīnīja “Gaujiena”, līdz ar ko pretendēja uz bronzas medaļu. Taču bija vēl spēle, kurā tikās “Apiņi” un “Seniori”, ja “Seniori” būtu uzvarējuši šo spēli, vietu sadalījums čempionātā būtu pavisam cits. Brīnumi nenotika, lai gan rezultāts bija ļoti tuvs,” tā J.Ozoliņš.

Komentāri 5

...

Tur no SIA "Apiņi"vienīgais varētu būt Vītoliņš, pārvarā ceļinieki, kas varētu aizstāvēt ceļinieku godu

pirms 8 gadiem, 2012.12.02 22:36

liekat to aluuksni mieeraaa,
taa ir cita pasaule,cits ccempis

pirms 8 gadiem, 2012.12.02 18:08

Precīzāk nevis jālauza galva, bet gan pilnā sastāvā jāsavācas uz spēlēm. Nav Apiņi nekāds 'baisais' bubulis! Redzēs kāda Ape būs Alūksnē. Stipri šaubos vai Šeldera un Kliesta jaunskungi tajā komandā spēlēs..

pirms 8 gadiem, 2012.12.02 16:01

vienk\arši skatītājs

Apiņi šogad bija labāki un Gailīša kungam būs krietni jāpalauza galva,lai nākošajā turnīrā Api pieveiktu.

pirms 8 gadiem, 2012.12.02 14:37

Sports