Atkārtoti izcīna 3.vietu posmā

Alūksnes meiteņu basketbola komanda aizvadījusi otro posmu Ziemeļvidzemes Sieviešu basketbola līgas čempionātā, kas notika Smiltenē. Tāpat kā čempionāta pirmais posms, arī šīs sacensības vainagojās ar alūksniešu iekļūšanu labāko trijniekā.

Par komandas “Alūksne” pretiniecēm kļuva “Salacgrīvas vidusskolas”, “Smiltenes” un “Rīgas” komandas. Tiekoties ar “Smilteni”, spēles sākumā vadībā izvirzījās pretinieku komanda. Tikai otrā puslaika vidū alūksnietēm izdevās panākt pretinieces, izlīdzinot rezultātu un pamazām gūstot pārsvaru. Iegūtās pozīcijas “Alūksnei” izdevās noturēt līdz spēles beigām, izcīnot uzvaru ar 34:16. Ar alūksniešu uzvaru beidzās spēle pret komandu “Rīga”. Jau no paša sākuma spēle ritēja punkts punktā. Uzvarētāji tika noskaidroti vien spēles izskaņā, kur pārākas izrādījās “Alūksnes” spēlētājas. Viņas izcīnīja uzvaru ar 28:25.

Vienīgais zaudējums šajā posmā piedzīvots pret “Salacgrīvas vidusskolu”. Jau spēles sākumā pretinieces izvirzījās vadībā, pirmo puslaiku beidzot ar 22:10. Izlīdzināt rezultātu alūksnietēm tā arī neizdevās, piekāpjoties “Salacgrīvas vidusskolai” ar 23:46. Neskatoties uz to, “Alūksnei” Ziemeļvidzemes Sieviešu basketbola līgas čempionāta otrajā posmā izdevās iekļūt labāko trijnieku, šādu pašu pozīciju ieņemot arī čempionāta kopvērtējumā. Bez alūksnietēm turnīrā iesaistījusies “Aloja”, “Rīga”, “Salacgrīvas vidusskola”, “Smiltene” un komanda “Parksepa” no Igaunijas. Nākamais posms paredzēts janvārī, kad komandas tiksies Igaunijā.