Atkārtoti uzvar kausa izcīņā hokejā

Beigusies Vidzemes Olimpiskā centra kausa izcīņa hokejā. Jau otro gadu pēc kārtas tajā uzvaru izcīnījusi hokeja kluba (HK) “Ape” komanda.

Pavisam turnīrā iesaistījās astoņas komandas, kas pirmās spēles aizvadīja divās apakšgrupās. Priekšsacīkšu izskaņā HK “Ape” kļuva par savas apakšgrupas līderi, automātiski iekļūstot pusfinālā. Tajā viņi sacentās ar “Rubati” no Gulbenes. Saskaņā ar kausa izcīņas nolikumu pusfināla uzvarētāji tika noskaidroti divu spēļu summā, abās pārāki bija HK “Ape” spēlētāji.

Finālā līdz divām uzvarām viņu pretinieki bija “Vijciems”. Pirmajā spēlē HK “Ape” guva pārliecinošu uzvaru, pretiniekus pieveicot ar 4:1. Ar uzvaru beidzās arī otra spēle (4:0), komandai kļūstot par kausa izcīņas uzvarētājiem. Fināla spēļu rezultatīvākie: Toms Tauriņš (3), Kārlis Latiks (2), Gunārs Gauja, Kaspars Sīlis un Arvis Augulis.

Kaut gan šogad kausa izcīņā piedalījies mazāk komandu nekā pērn, HK “Ape” pārstāvis Andis Pops atzīst, ka meistarības līmenis bijis augstāks. “Šie kausi viegli nenākas,” viņš nosmejas. Kā patīkams notikums tiek minēta divu komandas spēlētāju atzīšana par turnīra labāko vārtsargu (Gunārs Kosojs) un labāko aizsargu (Toms Tauriņš).

Līdz ar Vidzemes Olimpiskā centra kausa izcīņas hokejā izskaņu beigusies šīgada sezona. A.Pops vērtē, ka tā izdevusies salīdzinoši veiksmīga. Pie godalgām tikts arī Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā, kas ir sezonas lielākais notikums un kur komanda saņēmusi mazās sudrabas medaļas.

Nu līdz augustam spēlētāji plāno ieturēt pauzi, par fiziskās formas saglabāšanu rūpējoties katram individuāli. Šajā laika posmā paredzēts svinēt arī HK “Ape” pirmo apaļo jubileju, jo šogad aprit pieci gadi kopš tā dibināšanas.

Sports