Atklāj novada čempionātu minifutbolā

Vakar Pilssalas stadionā tika aizvadītas pirmās spēles Alūksnes novada atklātajā čempionātā minifutbolā. Sacensībām pieteikušās astoņas Alūksnes un Apes novadu komandas, kas par uzvaru turnīrā cīnīsies visu vasaru.

Šīs komandas ir “Pieneņpuikas” (Alūksne), “Dzintari” (Gaujiena), “Juniors” (Gaujiena), “Ape”, “Vidaga”, “Trapene”, “Kājnieku skola” un FK “Alūksne”.

Lai gan dalībai čempionātā gaidīta lielāka atsaucība, sacensību galvenais tiesnesis Igors Krūmiņš to skaidro ar turnīra ilgumu. “Pirmo reizi ir tā, ka čempionāts notiek nevis vienu vai pusotru mēnesi, bet visu vasaru – no jūnija līdz augusta beigām,” viņš saka. Čempionāta spēles plānotas katru otrdienas un ceturtdienas vakaru laikā no pulksten 18.30 līdz 21.00. Paredzēts, ka komandas izspēlēs divus spēļu apļus, pēc kurām komanda, kura būs ieguvusi visvairāk punktu, būs turnīra uzvarētāja. “Tas nozīmē, ka svarīga būs katra spēle, katri gūtie vai zaudētie vārti. Ja par uzvaru necīnīsies jau no čempionāta pirmās dienas, tad pie uzvaras netiksi,” izvēlēto taktiku komentē I.Krūmiņš.

Vakar pirmās divas spēles aizvadīja “Pieneņpuikas”, FK “Alūksne”, “Kājnieku skola” un “Dzintari”. Savukārt rīt laukumā dosies pārējās turnīra dalībnieces. Pulksten 18.30 paredzētas spēles starp “Junioru” un “Trapeni”, kā arī “Api” un “Vidagu”, bet pulksten 19.45 – starp “Trapeni” un “Api”, kā arī “Vidagu” un “Junioru”. “Aicinām līdzjutējus nākt un sekot līdzi spēļu norisei, jo, ņemot vērā komandu sastāvus, tās solās būt gana aizraujošas un interesantas,” uzsver sacensību galvenais tiesnesis. Alūksnes novada atklāto čempionātu minifutbolā organizē FK “Alūksne” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību.

Sports