Atklāj vērienīgāko sporta zāli novadā 60

Tuvāko nedēļu laikā durvis apmeklētājiem vērs Liepnas multifunkcionālā sporta zāle, kas nupat piedzīvojusi savu atklāšanu. Tajā pirmo reizi plašākas publikas vērtējumam tika nodotas sporta zāles telpas, kā arī tās piedāvātās iespējas. To dēļ Liepna šobrīd kļuvusi par vērienīgākā sporta objekta īpašnieci novadā, kas spēs apmierināt ne tikai pašmāju sportistu, bet arī valsts mēroga sacensību rīkošanai noteiktās prasības.

Lai gan multifunkcionālā sporta zāle tapusi, domājot, galvenokārt, par pašvaldības iedzīvotāju vajadzībām, turpmāk tā varēs piedāvāt vietu dažādu sporta spēļu un treniņnometņu rīkošanai. Vienlaikus sporta zāles telpas varēs izmantot kultūras un saviesīgajiem pasākumiem. Pirmais no tiem plānots jau šajā nedēļas nogalē, kad, kā atklāj Liepnas pagasta padomes priekšsēdētājs Laimonis Sīpols, zālē pulcēsies Liepnas vidusskolas absolventi un viņu viesi.

Katrā stāvā savs piedāvājums

Tiesa, minētās iespējas saistītas ar jaunuzceltā būvniecības objekta pirmo stāvu. To galvenokārt aizņem 850 kvadrātmetrus plaša zāle ar iezīmētiem basketbola un volejbola laukumiem, kā arī klinšu kāpšanas sienu. Līdzās iekārtota noliktavas telpa, kurā atkarībā no pasākuma rakstura varēs pulcēties sportisti vai arī kultūras pasākuma dalībnieki pirms uzstāšanās. Zāles priekštelpa atvēlēta garderobes funkcijām, kā arī atšķirībā no otrā stāva tajā atrodas labierīcības telpa, kas veidota tieši priekš cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Liepnas multifunkcionālās sporta zāles administratore Liene Stabinga atklāj, ka ēkas otrajā stāvā apmeklētājus gaidīs atsevišķs piedāvājums. Neskaitot darbinieku telpu, sieviešu un vīriešu ģērbtuves, kā arī treneru istabu, te sportot gribētāji varēs apmeklēt trenažieru zāli un izmantot saunu. Lai nepalaistu garām zālē notiekošo, treneru istabā un trenažieru zālē izbūvēti lieli logi, caur kuru iespējams sekot līdzi tur notiekošajam. Savukārt abas ģērbtuves un sauna aprīkotas ar apmeklētājiem domātiem skapīšiem, vairākām dušām un atsevišķām labierīcību telpām.

Gatavojas apmeklētāju uzņemšanai

Jautāts par sporta zāles apmeklējuma izmaksām, L.Sīpols atklāj, ka pašvaldības iedzīvotājiem tas būs bez maksas. Šobrīd plānots, ka mācību gada laikā zāli sporta stundu vajadzībām no rītiem izmantos skolēni, bet vakarpusē uz to varēs doties pašmāju sporta entuziasti. Kas attiecas uz zāles izīrēšanu atsevišķiem pasākumiem, kā arī citu pašvaldību iedzīvotāju apmeklējumiem, tad no šo izmaksu precizēšanas pašvaldības vadītājs atturas, L.Stabingai piebilstot, ka attiecībā uz citviet dzīvojošajiem apmeklētājiem šī samaksa varētu būt simboliska.

Tiesa, kā sporta zāles noslogojums un piedāvājumu izmaksas izskatīsies gala variantā, varēs uzzināt jau tuvākajā laikā, jo, kā atzīst L.Stabinga, lai gan šobrīd ēkas labiekārtošanas darbi rit pilnā sparā, drīzumā tiem plānots pielikt punktu. „Joprojām tīram un spodrinām zāli no celtniecības darbu atstātajām pēdām, iekārtojam telpas un veidojam iekšējās kārtības noteikumus,” viņa stāsta par pēdējiem darbiem, ko nepieciešams veikt. „It kā tie darbi nav sarežģīti, bet būtiski, lai mēs būtu pilnībā gatavi sportot gribētāju uzņemšanai un vēlāk nerastos nevajadzīgas problēmas.”

Komentāri 60

scott

ta Aluksniesiem viss skauz vai tad kads vainigs..ka Alūksnē ne ko tādu nevar uzcelt...tur pat ielas nevar salabot...ROFL

pirms 11 gadiem, 2009.07.05 21:08

īstais liepnenietis

Liene tiešām mums gaismu ienesusi. Kā mēs, muļķīši- liepnenieši, līdz šim esam dzīvojuši????

pirms 11 gadiem, 2009.06.14 17:52

Fīča

Priekšpēdējam komentam! Neaiztiec murmuli citādi var norauties!:))) Te nevienam neskauž un labi ir, ka uzbūvēja to halli. Būtu iztērējuši Parex glābšnai vai tiltam un vēl citu trekno pakaļu uzturēšanai, kas noveda vaksti līdz kraham.Pilsētā halle AVĢ ne sliktāka kā Liepnā. Jaunas nebūs!Runa ir par valsts 20.gadu izsaimniekošanu un bezloģisku rīcību.

pirms 11 gadiem, 2009.06.14 14:31

murmulis

Pēdējam komentam: Uz visām klavierēm ir taustiņš Caps Lock! Iemācies rīkoties ar to! :))) Kur tu ņēmi kaut ko tādu, kad es esmu cilvēks?!!! :))) Un vispār, beidz te manu niku vispārināt, esmu to patentējis! :D :D :D

pirms 11 gadiem, 2009.06.14 12:44

JUS TE VISI ESAT MURMULI, KAM VISS SKAUZ...NU UN KAS KA HALLE LIEPNA, NAKOSGAD BUS PILSETA, BET RE ALUKSNES DOME NEMAZ NECENTAS.IR NU GAN CILVEKI, CITA ACIS REDZ SKABARGU PASI BALKI NEREDZ.KAUNS ZEMISKIE LAUTINI, BUTU GAVIEJUSI PAR VIENU SAKOPTU UN SKAISTU OBJEKTU

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 20:13

Fīča

Labs i, murmuli! Beigsim apmainīties komplimentiem! Par multihalli-ja Sīpols nebūtu to naudu ņēmis, tad tāda halle būtu kādā citā republikas novadā 100%. Protams, ka tas ir absurdi, ka miestā uz kuru nevar aizbraukt pa normālu ceļu latvijas politikāņi būvē tādu zāli. Tpēc jau latvija ir bankrotējusi zeme, kur nav ne ražošanas, ne lauksaimniecības, ne infrastruktūras.Par to āpateicas tiem, kas latviju vadījuši pēdējos 20 gadus

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 14:07

murmulis

Fīča, dafai tu būsi lošāra goļīmijs! :))) Tas ir lohs kubā! Iesvied kaut ko par tēmu, pārmaiņas pēc?! Esi par vai pret multi halli ?! Es ieņemu neitrālu pozīciju. Tas tā...

pirms 11 gadiem, 2009.06.13 07:21

Fīča

Loham lohiski komentāri!Biezpien*** vai nav tas pats, kas cukurdupsis?:))) Laikam esi praidā piedalījies:DDDD

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 23:02

murmulis

:D ievērtēji, cik spartisks komentārs! muāaah
'aaahāaaaaaa! :)))

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 22:29

murmulis

Fīča, es tev dodu fīču nubučot manu biezpien***u! Esi uzmanīgs, izvēloties niku! :))) Fīča-angliski iespēja! uhh, pavilkšos! :))))

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 22:28

Macho

Vajadzēja halles vietā uzstutēt kārtīgu pistūzi,būtu ienākums pagastam,pašvaldībai un savs labums gribošajiem izklaidēties.Tad Liepna točna būtu pasaules centrs,bet,kas attiecas uz halli,nu jēgu nekādu neredzu,nauda ieguldīta,bet vai spēs kaut ko līdz pirmajam remontam atgūt atpakaļ?
Cerēsim,ka nebūs kārtējais piemineklis,Liepnā to jau pietiek:katlu māja,klubs(kurā remontā arī ieguldīts ne mazums līdzkļi),kaltes,brūzis,u.c.,ievērības cienīgas ēkas.
Lai veicās,bet sarkano lukturu ielas namiņš tomēr būtu krutāk.......

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 14:46

Fīča

Murmuli, kurš saprātīgais rakstīs tādus garus komentus kā tu-tikai lohi:))))Laikam esi treknu pakaļu. Mecenāts un darba devējs atradies ibio.....:DDD

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 09:19

murmulis

:))) Fīča, tavs uzbrauciens ir miermīlīgs, mīļš un nekaitīgs! ja, tu vēl zinātu vardiņa, lohs, nozīmi?! Bet, kur nu.... Nekā personīga! :)))

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 07:12

fīča

Murmuli.Palasot tavus komentārus var izdarīt vienu secinājumu-tu esi lohs!

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 23:48

murmulis

sportist, man neskauž, it nemaz neskauž! Lielu telpu ar iezīmētiem basketbola,volejbola laukumiem un klinšu sienu nosaukt par multihalli???!!! :))) Nu lepni gan tie latvieši, mazu caurumu smilšakmens iezī, nosaukt pa Gūtmaņa alu!!! :))))))

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 23:08

labāk būtu pilsēta labu hali uzcēluši nevis kaut kāda ciemā kur dzīvo ne pilns 1000 cilvēku

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 21:28

sportists

ko jus te skauzat kas grib tas cel un saja gadijuma kas var un izgada tadu iespeju novada laudim, vai jus to spejat ne tak...skataties pasi uz sevis un tad runajat un spriezat, domajat nav viegli nonakt pie tada gala rezultata, pat aluksnes pilseta nav tik grandioza halle.

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 19:00

Sports