Atklās vasaras sporta veidu sezonu 1

Šonedēļ sāksies orientēšanās sacensību seriāls “Horizonts” un parka skrējienu seriāls “Alūksne 2010”, ar ko tradicionāli tiek atklāta vasaras sporta veidu sezona.

Rīt pulksten 16.00 uz sacensību seriāla pirmo kārtu aicinās “Horizonts”, ko organizē orientēšanās klubs (OK) “Alūksne”. Par pirmās kārtas norises vietu izvēlēts Apes novads, kur dalībnieki aicināti pulcēties autobusa pieturas “Pagrieziens uz Api” apkaimē. Tradicionāli orientēšanās sacensību seriālam paredzētas 16 kārtas. Ar informāciju par katras kārtas norises vietu un laiku var iepazīties OK “Alūksne” mājas lapā “www.aluksne.lv/orient”. “Alūksnei šī būs “Kāpas” vasara, tāpēc aicinām ar “Horizonta” palīdzību sākt gatavoties gada lielākajām sacensībām,” mudina OK “Alūksne” vadītājs Vilnis Veļķeris.

Divas dienas vēlāk starts tiks dots parka skrējienu seriālam “Alūksne 2010”, kas plānots piecās kārtās. Šo skrējienu seriālu organizē Alūksnes vieglatlētikas klubs. Tā vadītājs Ilgvars Vaskis informē, ka, tāpat kā iepriekšējos gados, starta un finiša vieta izvēlēta netālu no Vējakalna un Rijukalna ielas krustojuma. Sacensību dalībnieki varēs sacensties sešās dažādās vecuma grupās, veicot 1, 2, 3 vai 5 kilometrus garas distances Alūksnes muižas parka teritorijā. Sacensību noslēgums plānots maija izskaņā, kad notiks katras grupas trīs labāko skrējēju apbalvošana ar diplomiem, medaļām un balvām.

Abi sacensību seriāli tiek rīkoti sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, kas sniegusi tiem finansiālu atbalstu.

Komentāri 1

Sports