Atsāk spēles minifutbola čempionātā

Pēc divu nedēļu pārtraukuma Alūksnes Pilssalas stadionā atsācies novada čempionāts minifutbolā. Pagājušajā nedēļā komandas aizvadīja kārtējās divas spēles, cīnoties par vietu turnīra tabulas augšgalā.

Sacensību galvenais tiesnesis Igors Krūmiņš informē, ka šīs spēles beidzās ar sekojošiem rezultātiem: „Kājnieku skola” – „Juniors” (Gaujiena) 2:1 (0:1); „Pieneņpuikas” (Alūksne) – „Ape” 2:0 (0:0); „Juniors” (Gaujiena) – „Ape” 1:1 (0:1); „Kājnieku skola” – „Pieneņpuikas” (Alūksne) 2:0 (1:0); „Vidaga” – „Trapene” 0:0 (0:0); „Dzintari” (Gaujiena) – FK „Alūksne” 4:2 (3:2); FK „Alūksne” – „Trapene” 0:1 (0:0); „Dzintari” (Gaujiena) – „Vidaga” 2:1 (1:1).

Pēc sešām aizvadītajām spēlēm vietu turnīra tabulas augšgalā joprojām saglabājusi „Kājnieku skola”. Šobrīd komandas kontā ir tikai viens zaudējums, kas piedzīvots spēlē pret Gaujienas „Dzintariem”. Šī Gaujienas komanda ieņem turnīra tabulas 2.vietu, kas izcīnīta ar divām uzvarām un diviem neizšķirtiem, no sacensību pašreizējiem līderiem atpaliekot tikai par vienu punktu. Labāko trijnieku noslēdz Alūksnes „Pieneņpuikas”, atstājot aiz sevis „Trapeni”, „Vidagu”, „Api”, FK „Alūksni” un „Junioru” no Gaujienas.

Jāpiebilst, ka šonedēļ komandas aizvadīs pēdējās divas pirmā apļa spēles. Rīt, 13.jūlijā, pulksten 18.30 laukumā tiksies „Vidaga” un „Pieneņpuikas”, kā arī „Ape un „Dzintari”, savukārt pulksten 19.45 notiks spēles starp „Vidagu” un „Api”, kā arī „Dzintariem” un „Pieneņpuikām”. Ceturtdien, 15.jūlijā, pēdējās pirmā apļa spēles aizvadīs pārējās komandas. Pulksten 18.30 laukumā dosies „Juniors” un FK „Alūksne”, kā arī „Trapene” un „Kājnieku skola”, bet pulksten 19.45 spēli aizvadīs „Trapene” ar „Junioru” un „Kājnieku skola” ar FK „Alūksni”.

Sports