Basketbola čempionāts uzņem apgriezienus 6

Šīs nedēļas nogalē Alūksnes novada čempionātā basketbolā tiks izspēlēta otrā spēļu kārta vīriešiem, kā arī čempionātu sāks sievietes. 
Dalībai sieviešu turnīrā pieteikušās četras komandas: “Alūksne”, “Alsviķi”, “BJSS” un “Moseņis” (Rēzekne). Pēc pirmās vīriešu turnīra kārtas vadībā izvirzījusies komanda “Alsviķi/Steelconstructor”, kas pirmajā kārtā uzvarēja komandu “Lave” un “Kalnanamiņu”. Otrajā vietā šobrīd atrodas komanda “4PLUS”, kas savstarpējā mačā uzveica sporta skolas audzēkņus (BJSS), savukārt pagarinājumā zaudēja komandai “Kalnanamiņš”. Trešajā vietā šobrīd - komanda “Lave”, ceturtajā – “Kalnanamiņš”. Turnīra tabulu ar diviem zaudējumiem divās spēlēs noslēdz “BJSS” komanda.
Visas spēles notiks Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē. Organizatori aicina  līdzjutējus apmeklēt sacensības un atbalstīt savējos. Darbosies kafejnīca.

Sestdien, 3.martā, paredzētās spēles:
8.50 - “BJSS” – “Alsviķi” (sievietes),
10.00 - “Kalnanamiņš” – “Lave” (vīrieši),
14.30 - “Alūksne” – “BJSS” (sievietes),
15.40 - “4PLUS” – “Alsviķi/Steelconstructor” (vīrieši),
16.50 - “BJSS” – “Kalnanamiņš” (vīrieši),
18.00 - “Lave” – “4PLUS” (vīrieši),
19.10 - “Alsviķi/Steelconstructor” – “BJSS” (vīrieši),
20.20 - “Alsviķi” – “Alūksne” (sievietes).

Svētdien, 4.martā, paredzētās spēles:
10.20 - “Lave” – “Alsviķi/Steelconstructor” (vīrieši),
11.30 - “4PLUS” – “BJSS” (vīrieši),
13.40 - “Kalnanamiņš” – “Alsviķi/Steelconstructor” (vīrieši),
14.50 - “Lave” – “BJSS” (vīrieši),
16.00 - “4PLUS” – “Kalnanamiņš” (vīrieši).

Komentāri 6

djaluksne3

Kauns par Alsviķu komandu, uz spēlēm ierodas pieci cilvēki, un 80% no spēlētājiem (pēc izskata un spēles spriežot) labi ''pasēdējuši'' iepriekšējā vakarā, ieskaitot organizatoru K.Marķitāna kungu(kāds organizators, tāds turnīrs).

Varbūt kāds zina, no kuras pilsētas ir ''4plus'' komanda?

pirms 2 gadiem, 2018.03.08 14:32

bjss

Jā, arī es redzēju, kā Alsviķi varonīgi cīnījās ar savām paģirām un tad ar pretinieku. Skumjš piemērs jauniešiem.
Vispār jau vairs nekas nav palicis no basketbola - tikai dažas komandas un tāpat nekādas intrigas. Vieni cīnās ar paģirām, citi ar resnajiem vēderiem un atmiņām par jaunību, citi atkal savā vietā svešos laiž laukumā, cerot, ka no soliņa varēs piedalīties kopējā panākumā. Par sporta skolas komandu vispār komentāri lieki - disciplīnas nekādas, treneris laukumā cenšas būt labāks par spēlētājiem.
Vairāk uz sporta zāli neiešu.

pirms 2 gadiem, 2018.03.08 16:59

jokepage123

Jūs tiešām esat bijuši zālē, ta pie sevis paskaitiju tad 4plus komanda Avots,Mednis,Freijs,Stahovskis,Logins,Roziņš,Tišanovs,Kivriņš ir no Alūksnes nezinu kura zāle esi bijis... Alsviķiem arī ir vismaz 5 nevietejie, visam komandām izņemot BJSS ir viesspeletaji tas tāpēc,lai komandām būtu pilns sastāvs, ja nebūtu viesspēlētāju pieļauju, ka čempī būtu max 2 komandas.

pirms 2 gadiem, 2018.03.10 11:22

djaluksne3

Viesstrādnieki,tas ir labi,interesantāk jau ir,mazliet! Bet tādu Freju,Avotu un Stahovski gan nezinu, laikam pārāk vecs esmu,ka jaunos nezinu.

Man vienīgais liekas drūmi,ka organizators atļaujas uz spēlēm ierasties kunga prāta,viela pārdomām-organizatoram! Man kā skatītājam no malas,tas liekas nepieņemami...Kas padara šo turnīru vēl drūmāku.

pirms 2 gadiem, 2018.03.11 12:19

juris.g

DJ - skaties tik, ka brillītes nenokrīt :)

pirms 2 gadiem, 2018.03.12 09:25

bjss

Protams, ka redzētas sejas ir visās komandās, bet 4+ tās pārsvarā sēž uz soliņa, kamēr jaunie rīdzinieki mēģina slīpēt savu talantu reģiona turnīrā. Lai gan 4+ jau nekad nav iztikusi bez biezas viesstrādnieku blices, kas rezultātu gan nesusi ļoti reti. Viss jau labi ar tiem viesspēlētājiem, ja vien vietējie tiktu vairāk pie spēlēšanas, savādāk no skatīšanās vien meistarība neuzlabosies.

Un jā, bija sajūta, ka spēlēšanai "kunga prātā" Alūksnes novada čempionātā pienākušas beigas, tomēr nē, komanda, kurai bija jābūt kā paraugkomandai, tomēr nolika visu savās vietās. Laik iet, bet prāts nenāk.

Lasīju avīzē, ka organizators uzslavē bjss komandas, kaut tik blāvu sniegumu no sporta skolas komandas čempionāts nebija redzējis kopš tā radīšanas (es te par zēniem runāju). Tagad, pa lielam, jāgaida Ulda Jauniņa trenētie zēni un meitenes, varbūt no tiem kas sanāks un basketbols atgriezīsies jauniešu līmenī, un, varbūt, varēs atkal aiziet uz sporta zāli paskatīties.

pirms 2 gadiem, 2018.03.12 09:58

Sports